2737
2739

سلام کلاس دومه دارم باهاش مرور میکنم ،با این که ۹ ماه این چیزا رو معلم باهاش کار کرده الانم من هر درسو پنج شش بار باهاش کار میکنم املا میگم ولی بازم تو مخش نمیره،مثلا کلمه وسط رو برای بار بیستم وست نوشته ،دوباره جریمه میگم بنویسه بازم املا میگم  وست مینوسه،این و مثال زدم خیلی کلمات هست که اینجوری یاد نمیگیره،باید آماده بشه برا کلاس سوم اینجوری پیش بره نمیشه😔😌😌بیشتر اشکالاتش  برا  ز ظ ض. ذ ص س ث  ت ط  هستش

بعضی وقتا نقطه و سرکشم جا میذاره چه کنم😔چه جور یادش بدم؟

السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی 💚💚💚💚

اوووو چقد سختگیری میکنی عزیزم به مرور یاد میگیره باهاش تمرین کن ولی فشارروانی و استرس به خودتو پسرت نده اصلا درس ارزششو نداره اینو منی میگم که عمرم بادرس گذشت 

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

کتاب درمان اختلالات دیکته از دکتر تبریزی انتشارات فراروان هست که می‌تونه کمکت کنه. شاید بچه‌ات اختلال شناخته نشده‌ای داره.

یا ممکنه نحوه یادگیریش متفاوت باشه. املای آردی رو امتحان کن. روی یه سینی آرد بپاش و ازش بخواه کلماتی که میگی رو با انگشت رو آرد بنویسه. بعضی بچه‌ها نحوه یادگیریشون با لمس کردنه.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب درمان اختلالات دیکته از دکتر تبریزی انتشارات فراروان هست که می‌تونه کمکت کنه. شاید بچه‌ات اختلا ...

خوندم ،مشکلش بیشتر دیداری هست 

السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی 💚💚💚💚
2728