2737
2739
عنوان

سوال در مورد نی نی سایت

183 بازدید | 20 پست

سلام دوستان چرا من نمیتونم پیام هایی که تو قسمت خصوصی فرستاده شده رو بخونم.وقتی روی پاکت میزنم از سایت میاد بیرون و تو قسمت عجیب و غریب میره.برای شمام همینطوره؟

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤️🌱به دوتا از حاجت هام رسیدم😍مدیون آقا جانم امام حسین هستم🥺❤️میدونم به زودی میام و از براورده شدن حاجت های مهمم توسط امام حسین جانم براتون میگم😍❤️

برا منم گاهی ابنجوری میشه..مشکل از سایته

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

🟥 یه بار گوشی تون رو خاموش روشن کنین ببینین درست میشه یا نه؟

🟥 ۳ تای آخری پیام های دریافتی و ۳ تای آخری درخواست های دوستی رو می تونین از این جا ببینین:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11121626/اگر-به-خاطر-مشکل-سایت-نمی-تونی-وارد-قسمت-پیام-ها-بشی

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

من نتم رو از فور جی به تری جری تغییر دادم درست شد

(black pink in your area)💜🎶 당신을 안는 것은 세상🎶💜에서 가장 좋은 느낌입니다🐾🤍🦄 인생은 잠에서 더 아름답다 💚🌎🛳✈너의 목소리는 세상에서 가💜🎶🎻장 아름다운 멜로디내 마음이 부서졌어, 조심해I 🫀🩹
اره مشکل داره بغضی وقتا

آره خیلی بده نمیدونم کی پیام داده هی میاد بیرون☹️😂

به آرزوهایم قول رسیدن دادم❤️🌱به دوتا از حاجت هام رسیدم😍مدیون آقا جانم امام حسین هستم🥺❤️میدونم به زودی میام و از براورده شدن حاجت های مهمم توسط امام حسین جانم براتون میگم😍❤️
برا منم گاهی ابنجوری میشه..مشکل از سایته

ای بابا😒

2740
اره

🤦

🟥 یه بار گوشی تون رو خاموش روشن کنین ببینین درست میشه یا نه؟ 🟥 ۳ تای آخری پیام های دریاف ...

ممنونم عزیزم🌼

من نتم رو از فور جی به تری جری تغییر دادم درست شد

ممنونم عزیزم🙏🌼

ممنونم عزیزم🌼

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
خواهش می کنم. 🦋🦋🦋

گوشیمو خاموش و روشن کردم اکی شد.❤️

شما این چیزارو از کجا میدونین؟😁

گوشیمو خاموش و روشن کردم اکی شد.❤️ شما این چیزارو از کجا میدونین؟😁

پریشب از خودم این طور شده بود این کار رو کردم درست شد.

🦋🦋🦋

پریشب از خودم این طور شده بود این کار رو کردم درست شد. 🦋🦋🦋

عزیزم...مررررسی😍

آخه اسم کاربریتون از سارا بپرس هست فک کردم همه چی رو پاسخ میدین😂

2706