2733
2739
عنوان

خوانواده همسر

154 بازدید | 9 پست

از وقتی پسرکوچولوم دنیااومده خوانواده همسرم همش توقع دارم من ازتهران هی برم کرج ک اونا دلتنگن جالب اینجاس توبارداریم راه دور بود بهانشون این بود الان دیگ راه نزدیک شده

بهونه کن هر موقع حس نداری بری.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دقیقا شرایط شما رو داشتم 

بعد خود مادرشوهرمم ساعت ۱۲ بی خبر میومد خونم ناهار که چی دلتنگ بچه شدم بچه منم رفلاکسی هی گریه جیغ نمیدونستم خونه جمع کنم غذا بپزم اشکم در میومد 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2740
اگر مامان خودتم بود برات سخت بود ؟

مادر آدم خونه مادر با خونه مادر همسر خیلی فرق داره.مسلما اگر کسی درست برخورد کنه فرقی نداره خونه کدوم باشه.با بچه کوجیک تو گرما هم‌مسیر تهران کرج سخته خود ادم بزدگم حالشبد میشه .همونجور که میگید عروس دختر نمیشه مادر همسر هم مسلما مادر خود آدم نمیشه.هی این عبارتو برا محاکمه بکار نبرید..

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه