2737
2734
عنوان

شوهر بهانه گیر و پر توقع

334 بازدید | 18 پست

سلام

بچها لطفا کمکم کنید چون نمیدونم چیکار‌کنم

شوهرم خیلی خیلی پرتوقعه و همش بخاطر چیرای خیلی پیش پا افتاده دعوا درست میکنه و باد به خودش میکنه همش میرم نازشو میکشم التماسش میکنم کم کم اروم میشه اما دعوا بعدی زودتر اتفاق میفته محلش نذارم بیشتر باد به خودش میکنه میگه چرا محلم نمیزاری همش مبگه تو زن نیسی تو پشت من نیسی من اگ خانوادم بدونن تو اینجوری از تحقیراش خسته شدم یروزم ک تعطیلم تو خونم اعصاب ادمو به گوه میکشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اره بابا،  پرروش کردی،  بادکرد تو هم باد کن اداهای خودشو دربیار بفهمه چقد بدهههه

رفت ازمون ایین نامه و تپه و شهری داد من پارتیش بودم الکی الکی قبول شد اومد خونه مامانم گفت شیرینش برامون ساندویچ بخر حالا قهره چرا نگفتی شوهرم یکهغته اس بیکاره من برم ۳۰۰ تومن ساندویچ بخرم بهش گفتم شیرینی خودم لباس بخرم رفتم گرفتم ۶۰۰ تومن البته امروز نه دو هفته پیش هنوز داره میگه ۶۰۰ تومن لباس خریدم 

بخدا من همش دارم نازشو میکشم میدونه نمیتونم قهرشو ببینم بدتر میکنه 

عزیزم تو زندگی همیشه باید تعادل حفظ بشه در همه زمینه ها ، این ناز کشیدن همیشگی تو از شوهرت ایشون رو پر توقع کرده ، یه مدت بهش کمتر توجه کن به غر غراش هم جواب نده ، خودش مجبور میشه رفتارش رو درست کنه 

2706