2733
2734
عنوان

اگه با جاریتون همزمان باردار باشید و...

| مشاهده متن کامل بحث + 3275 بازدید | 132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم مذهبی اصلا نذارید بچه بزرگ بشن هوششون نمیاد عوض میکنن یه اسم قشنگتراسمی که اون میخواد بذاره بذار ...

خوشگلم همه اینجوری نیستن، بستگی به جو محیط و خانواده ای که توش بزرگ میشن، داره

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
وای مردم از خنده دهنت سرویس . حالا فک کن اسی بره بزاره روستا،🤣🤣🤣🤣🤣

روستا و رستا ترکیب عالیه🤣

من‌ هیچ‌وقت تسلیم نشدم،خسته‌ چرا،اما تسلیم نه؛یه شبایی تا صبح اشک ریختم،از درد چشمام رو نبستم،هِی خاطرات رو مرور کردم،اما صبحش با لبخند بلند شدم و انگارنه‌انگار که اون آدمِ دیشبی خودم بودم.کم آوردم؛ولی جا نزدم...با همه‌‌ی دردها ادامه دادم ؛ حتی وقتایی که می‌دونستم ممکنه تهش هی‌چی نباشه ! ادامه دادم ؛ تا سرم پیشِ خودم بالا باشه ! ادامه دادم ؛ تا اگه نشد ، به خودم بگم:« فدای سرت ، مهم اینه که تو تلاشت رو کردی ..! »بخاطرِ همین‌هم هیچ‌وقت نه پشیمونم ، نه افسوس می‌خورم و نه منتظرِ کسی هستم که بیاد و نجاتم بده ! ناجیِ من همیشه خودم بوده و بس ... :)
2731
ممنون از همه ی کسایی که دارن اسم انتخاب میکنن ولی ما مذهبی طوری هستیم و این اسما سلیقمون نیس 😅

خب عزیزم بزار آیه

بزار نورا 

بزار فاطمه زهرا

بزار نازنین زهرا 

یا سدنا

باور کن هرچی اسم باشه از حسنا قشنگتره

حسنا جالب نیست اسی 

تجدید نظر کن 

روانشناسم بهم گفت واسه کسایی که ازشون بدت میاد نامه بنویس بعد اتیششون بزن.فقط نمیدونم الان با این نامه ها چیکار کنم😕😂 تاپیک‌های‌خفن‌و‌جنجالی ؛ اطلاعات‌عمومی،کتاب،شعر،فیلم‌و .. تگم‌کنین🤍 یه‌صلوات‌مهمونم‌میکنی؟

دوستان ۲ تا چیز میخوام بگم : 

۱. وقتی اسمی رو دوست ندارید این صرفا سلیقه شماست و عمومیت نداره پس نظرتون رو طوری بگید که طرف مقابل ناراحت نشه چون ممکنه از نظر اون اسم شما هم خوب نباشه 

۲. اسم مذهبی با عربی متفاوته . خیلی از اسم هایی که اینجا به عنوان اسم مذهبی گفتید فقط عربیه ! به اینم دقت کنید .

🍦🌸