2737
2734
عنوان

من نیاز دارم

102 بازدید | 5 پست

نیاز دارم یکی که از نظر عقلی و روحی سالم و کامله بیاد بشینه پای حرفم بدون اینکه قضاوتم کنه راهنماییم کنه پیش روانشناسم نمیتونم برم وای خدایا بریدم

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه رو تایپ کن منشنم کن میام

اگه قابل دونستی

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
2731
همه رو تایپ کن منشنم کن میام اگه قابل دونستی

میدونم اعتماد کردن سخته ولی اگه بشه تلگرامی جایی باهاتون حرف بزنم ممنون میشم🥲🥲

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
میدونم اعتماد کردن سخته ولی اگه بشه تلگرامی جایی باهاتون حرف بزنم ممنون میشم🥲🥲

من خیلی اکانت پرایوتی ندارم اما خب نظرت راجع به خصوصی همینجا چیه؟ 

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.