2737
2739
عنوان

ریسک خیلی بالا درآزمایش غربالگری (یک به پنج)یکی بیاد کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 5332 بازدید | 36 پست
خداروشکر تو سونوگرافیم دخترم کاملا سالم بود . این پست اینجا بمونه تا در آینده اگه کسی تو شرایط من بو ...

خدارو شکر عزیزم ببخشید من ب تاریخ تاپیکتون نگاه نکردم 

انشالله سالم باشه دختر نازتون

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
خداروشکر تو سونوگرافیم دخترم کاملا سالم بود . این پست اینجا بمونه تا در آینده اگه کسی تو شرایط من بو ...

سلام عزيزم واي خيلي خوشحال شدم منم ١/١١ ريسكش هست دارم دق ميكنم ان تي من روي٥هستش.شما ان تي تون بالا بود؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیرم خوبی فک کنم الان بجه شما ۵.۶سالش باشه من متاسفانه بچه قبلیمو براثر هیدروپس از دست دادم تو هفت ماهگی الان منم مشکل قبلی شمارو دارم ریسکم ۱.به ۱۴۴دعا کن برام خیلی نگرانم و ممنونم که تاپیکتو پاک نکردی باعث روزنه امید شد

2731
سلام خانوما تورو خدا اگه کسی میتونه جواب منم بده منم ریسک لولهای عصبیم ۱:۱۲۷بود اما سونوم کاملا خوب ...

سلام عزیزم خوبی منم مشکل شمارو دارم تروخدا بچع شما سالم موند