2737
2734
عنوان

ریسک خیلی بالا درآزمایش غربالگری (یک به پنج)یکی بیاد کمکم کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 5317 بازدید | 36 پست
با همین ریسک یک به پنج؟ ممنون ندا جان یه روزنه ای از امید تو دلم روشن شد
خدای مهربونم به حق عظمت و جلالت دامن همه اونایی که چشم انتظار فرزند هستن رو سبز کن. ممنوووووونم ازت که منو هم دوتایی کردی... با شوهرم میشیم سه تایی... خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمودارش قرمز بود عددش یادم نیست ولی یادمه ریسکش خیلی بالا بود اسید فولیک هم اصلا نخورده بود!!کلی دعواش کردم که چرا اسیدفولیک نخوردی.اما خداروشکر بچه اش هیچ مشکلی نداشت.حتما ازمایشتو به دکترت نشون بده اما خیالت راحت باشه فقط سونوی انومالی را بده و با سونوگرافی های بعدی هم پیگیری کن
نمودارش قرمز بود عددش یادم نیست ولی یادمه ریسکش خیلی بالا بود اسید فولیک هم اصلا نخورده بود!!کلی دعواش کردم که چرا اسیدفولیک نخوردی.اما خداروشکر بچه اش هیچ مشکلی نداشت.حتما ازمایشتو به دکترت نشون بده اما خیالت راحت باشه فقط سونوی انومالی را بده و با سونوگرافی های بعدی هم پیگیری کن
2731
ندا خانم. به نظر خانم دکتری ان شاالله خدا بهت هرچی میخوای بده با حرفاتون بهم امید دادی دلمو روشن کردی ممنونم ازت. دکترم دید ازمایشو گفت اسید فولیک خوردی گفتم اره گفت نگران نباش . انومالی اسکن رو هم ششم باید برم. شما دکتر کدوم شهرین؟ من ساری هستم بازم التماس دا دارم ازتون
خدای مهربونم به حق عظمت و جلالت دامن همه اونایی که چشم انتظار فرزند هستن رو سبز کن. ممنوووووونم ازت که منو هم دوتایی کردی... با شوهرم میشیم سه تایی... خدایا شکرت
ان شاالله خدا بهتون سلامتی بده
2738
خداروشکر تو سونوگرافیم دخترم کاملا سالم بود . این پست اینجا بمونه تا در آینده اگه کسی تو شرایط من بود دلنگرانیش برطرف بشه ... ریسک یک به پنج توی ازمایش سلامت جنین که خداروشکر مشکلی هم نداشت بچم.
خداروشکر تو سونوگرافیم دخترم کاملا سالم بود . این پست اینجا بمونه تا در آینده اگه کسی تو شرایط من بو ...

چقد خوب که بچتون سالم بوده خیلی امیدوار شدم ریسک من ۱ به ۴۳ بود امروز دکتر ازمایشگاه خیلی ترسوندم!از صبح فقط اشک میریزم

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
چقد خوب که بچتون سالم بوده خیلی امیدوار شدم ریسک من ۱ به ۴۳ بود امروز دکتر ازمایشگاه خیلی ترسوندم!از ...

عزیزم شما  ریسکتون بالا بود ازمایش چی دادین ..تی نی سالمه؟؟منم ریسکم متوسط زده خیلی نگرانم .

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
عزیزم شما  ریسکتون بالا بود ازمایش چی دادین ..تی نی سالمه؟؟منم ریسکم متوسط زده خیلی نگرانم .

به من گفتن ۱۰ روز بعد همون ازمایش خون تکرار کنم اگه afpبالا رفته بود امینوسنتز انجام بدم !!که الهی شکر مقدارش تغییر نکرده بود واسه همین متخصص زنتیک گفت اگه بچه مشکل داشت تا الان afpمقدار قابل توجهی بالا میرفت !بعدم گفتن این نقص تو سونو انومالی کاملا مشخصه !من اول ۱۸ هفته رفتم سونو برام همین مشکل چک کرد دوباره ۱۹ هفته رفتم سونو کامل انومالی که گفتن خداروشکر مشکل نداره 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

سلام خانوما تورو خدا اگه کسی میتونه جواب منم بده منم ریسک لولهای عصبیم ۱:۱۲۷بود اما سونوم کاملا خوب امکان داره بچم سالم باشه من همش استرس دارم واقعا اگر مشکلی بود سونو نشون میداد؟ یعنی دیگه نگران نباشم؟ اگر کسی هست جوابمو بده لطفا

سلام سارا جون نمیدونم پیام منو میخونی یا ن

غربالگری دوم رو رفتم و ریسک اسپینابیفدام بالا بود دارم میمیرمممم از استرس

شما چی شد ؟ نی نی تون سالم به دنیا اومد انشالله؟

چه کارایی کردی؟

امیدوارم پیاممو جواب بدی

ندا خانم. به نظر خانم دکتری ان شاالله خدا بهت هرچی میخوای بده با حرفاتون بهم امید دادی دلمو روشن کرد ...

عزیزم دعات میکنیم انشالله نینی سالم باشه و‌لطف خدا شامل حالت بشه و‌خدا با یاری و لطف خودش نینیت و سالم بذاره بغلت.🙏🌷❤

ب خدا توکل کن ک بهترین حافظ و نگهدارنده هست 🙏🌷

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2706