2733
2734
سلام خانما تو ازمایش غربالگری ۲ فاینال ریسک بیماری open spina bfida یا باز بودن لوله های عصبی جنین یک به پنج شده. الان چی میشه؟؟ دارم دغ میکنم من اخه اسید فولیک هم خیلی خوب مصرف کردم . انگار رسما بچمو سقط شده در نظر گرفتم دکتر گفت توی سونو انومالی اسکن بررسی میکنیم ایشالا چیزی نیست ولی این ریسک خیلی بالاست خواهش میکنم کمکم کنید کسی تو شرایط من بوده؟بعدش چی شده ؟
خدای مهربونم به حق عظمت و جلالت دامن همه اونایی که چشم انتظار فرزند هستن رو سبز کن. ممنوووووونم ازت که منو هم دوتایی کردی... با شوهرم میشیم سه تایی... خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون که درسته. تا انومالی ۱۰ روز دیگست. ببین چون معمولا مال باردارای دیگه که میگن ازمایش به بررسی بیشتره ریسک مثلا یک به صده یک به پونصده و... مال من یک به پنجه!! ینی از هر ۵ نفر مشابه من یک نفر بچشون مبتلا میشه... خب این راحت نیست بتونم خونسرد باشم ... حالا بحث روحیش کنار بزاریم . خواهش میکنم کسی تجربه ای داره بیاد بگه کسی ک خیلی ریسکش در این حد بالا بوده و مشکلی نبوده هست؟ ناامیدم خدایا
خدای مهربونم به حق عظمت و جلالت دامن همه اونایی که چشم انتظار فرزند هستن رو سبز کن. ممنوووووونم ازت که منو هم دوتایی کردی... با شوهرم میشیم سه تایی... خدایا شکرت
2728
این قلم از ازمایش های سلامت جنین بررسی مهره های کمر و سلول های عصبی ستون فقرات بچه هست. امینوسنتز بیشتر تو سندرم داون و سندرم ادوارد و ... کارایی داره...
نه که اونجور چاق باشم پر هستم قدم ۱۶۵ وزنم ۷۲،۷۳ بوده الانشم که اخرای سه ماهگی بارداریمم ۷۵ شدم وزنم نگران کننده نیست. عجیبم هست تقریبا ده ماه قبل اقدامم اسید فولیک خوردم... نمیفهمم چی تو خونم کم و زیاد بود که داره اتیش ب جونم میزنه تو نت هم متاسفانه زیاد چیزی از نحوه تعیین عددای ازمایش نیست.
2738
خانما خواهش میکنم دعام کنید من سعی کردم قبل بارداری همه چیز رو کامل چکاپ کنم که خدای نکرده این روزا رو نبینم ولی نمیدونم چه حکمتیه استرسه تو هر برهه ای از این مراحل بارداریم باهامه ازتون خواهش میکنم واسه سلامتی بچم دعا کنین
نه چاق نیستی اصلا چون چاقی یکی ار زیسک فاکتورای SB هستش عزیزم غربال گری اسمش روشه از روی سن و نمودار و ایناس همش تخمین و عدده تست سلامتی نیست شمام همه کاراتو درست انجام دادی امید به خدا مشکلی نخواهد بود. ریلکس باش و توکل به خدا کن
مرسی الینا جون از دیروز اصلا افسرده شدم توروخدا دعام کن ... حتی باورت میشه از ناامیدی پروسه انتخاب اسم رو هم کنار گذاشتم چون همش از دیروز این حس رو دارم که ممکنه اخرای بارداریم باشه..
ممنونم عزیزم ان شاالله
خواهش میکنم از دوستای دیگه ای که این پست رو میخونن اگه کسی مورد مشابه داشته بیاد صحبت کنه
عزیزم نقص لوله عصبی با سونو مشخص میشه و این ازمایش یه ریسک احتمالی را نشون میده.این ازمایش بیشتر نقایص کروموزومی را نشون میده مثل سندرم داون.و برای نقص لوله عصبی بهش استناد نمیشه.عزیزم اصلا نگران نباش .سونوی انومالی را هم حتما انجام بده
2706