2752
2734
عنوان

کاش ماجرای لک لکا واقعی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 37 پست
سلام عزیزم اتفاقی تامیکتو دیدم منم تنبلی شدید تخمدان دارم موقع زایمان دعام کن باردار بشم دلم گرفت بد ...

سلام گلم .انشالله خدا بحق امام حسین قبل زایمان من دلتو شاد کنه 😘❤️چند وقته اقدامی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ویار داری؟ من از تهوع مردم

اره .برا من شدیدش از هفته ۷ شروع شد تا ۹ افتضاح بود چند روز قطع شد دوباره برگشت .البته فعلا به شدت اون موقع نشده ولی بویاییم وحشتناک قوی شده سرکوچه هم کسی غذا میپزه من یجوری بوشو حس میکنم انگلر سر قابلمه وایسادم .از بوی غذا هم متنفرمممم😑😑

آخی🙂🥺💚اینکه بعد دوسال به خواسته ت رسیدی؛ حتما برات خیلی شیرینه :) خوشبحالت‌‌‌💜

انشالله قسمت همه منتظرا🥺❤️

شیرینه ولی وحشتناک سرتاسر پر از استرسه 😁 من فک میکردم دیگه باردارشم همه چی فوق العادس اصلا فکر و خیال نخواهم داشت ولی مادرشدن واقعا سخته😅

انشالله قسمت همه منتظرا🥺❤️ شیرینه ولی وحشتناک سرتاسر پر از استرسه 😁 من فک میکردم دیگه باردارشم هم ...

آخی🥲💚اینقد ذوق‌میکنم‌وقتی تاپیکاتونو میخونم🥲 امیدوارم مامان خوبی‌بشین🥺💜

2706