2737
2734
عنوان

کاش ماجرای لک لکا واقعی بود

371 بازدید | 37 پست

کاش واقعا بچه هارو لک لکه میاوردن😂مادر شدن چه سخته 

آدم وقتی باردار میشه بیشتر قدر مادرشو میدونه

همش میگم یه سریا چجوری چند تا بچه میارن😑

از الان به این فکر میکنم که بخوام به بچه دوم فکر کنم تن و بدنم میلرزه😐

فقط من اینجوریم یا همه اینجورین؟

با اینکه بعد دو سال انتظار باردار شدم ولی باز تحمل سختیاش برام سخته🙄

خدا بحق امام حسین به همه بچه سالم و صالح بده سخته بعد این همه سختی بچت مشکلی هم داشته باشه☹️

آره به خدا 

اینجوری سفارش می‌دادیم دیگه انقد در انتظار نبودیم و دوا درمون نمی‌کردیم

تازه شاید میرفتیم تو کار پرورش لک لک

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم میخواد بچه داشته باشم ولی با رحم اجاره ای😬

" درود به مردم شریف ایران/ دختر بلد نیست خط چشم بکشه/بچه ها نخندینا/ما همه باهم هستیم نترسید/زودی میبینمتون/مهرشاد اینورُ نگاه کن/بلوچستان مال ایرانِ/ من میخوام برم دادسرا/ دخترم مریضه/مامان تورو خدا به خاطر من/ خاله نفس بکش/ بچه هاااا بچه هااا /اینجا مردم فقط زنده‌ان زندگی ندارن
2731

با اینکه سخته ولی شیرینه انشاالله فرزند سالم و صالح نصیب شما و همه اونایی ک دوس دارن بشه و خدا براتون حفظش کنه 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
آره به خدا  اینجوری سفارش می‌دادیم دیگه انقد در انتظار نبودیم و دوا درمون نمی‌کردیم تازه شاید ...

اره😂😂😂 بخدا از درد و استرس پاره شدم تو ۱۰ هفته وقتی فکر میکنم که هنوز سه چهارمش مونده دیونه میشم

2740
اره😂😂😂 بخدا از درد و استرس پاره شدم تو ۱۰ هفته وقتی فکر میکنم که هنوز سه چهارمش مونده دیونه میشم

انشاءالله به راحتی این دوران رو بگذرونی و به خوشی زایمان کنی

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی پدر و مادرم بفرستین🙏🌹❤️|||چنگیزخان نتوانست بخارا را تسخیر کند نامه ای نوشت که هرکس با ما باشد در امان است !اهل بخارا دو گروه شدند ، یک گروه مقاومت کردند و گروه دیگر با او همراه شدندچنگیزخان به آن ها نوشت: باهمشهریان مخالف بجنگید ، و هر چه غنیمت به‌دست آوردید، از آن شما باشد و حاکمیت شهر را نیز ایشان پذیرفتند و آتش جنگ بین این دو گروه مسلمان شعله‌ور شد...و در نهایت، گروه مزدوران چنگیز خان پیروز شدنداما شکست بزرگ آن بود که او دستور داد گروه پیروز خلع سلاح و سربریده شوند!چنگیز گفته‌ی مشهورش را گفت: اگر اینان وفا می‌داشتند، به خاطر ما بیگانگان به برادرانشان خیانت نمی‌کردند! این عاقبت خود فروشان است.الكامل في التاريخ/ عزالدین بن اثیر/
دعا کن برام🥺

لایق باشم چشم❤️

شما هم لطفا دعا کن باردار باشم😔

لایق باشم چشم❤️ شما هم لطفا دعا کن باردار باشم😔

انشالله بحق علی اصغر باردار باشی عزیزدلم .استرس نداشته باش مطمئن باش خدا تو ناامید ترین وقت ممکن نور امید میاره تو دلت😍😘❤️

انشالله بحق علی اصغر باردار باشی عزیزدلم .استرس نداشته باش مطمئن باش خدا تو ناامید ترین وقت ممکن نور ...

ممنونم🙏

انشاءالله ❤️