2737
2734
عنوان

بچه ها ی پسره تو فامیل هستش

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 41 پست
از کجا فهمیدی اینقد نگات میکنه؟ بهتره که شما اصلا نگاهش نکنی و به سمتی که ایشون نشسته برنگردی. شاید ...

وای نگو توروخدا 

نکنه دوسه باری ک از رو کنجکاوی و تعجب نگاه کردم 

اینم فکر کرده دارم پا میدم 

اتفاقی بودا 

من اصلا  این مدلی نیستم بگم و بخندم و یا این حرفا اونجام ک مراسم ختم و اینا بود

حالا داستان نشه 

من دیگه جز سلام چیزی نمیگم تو مراسم‌بعدی 

اینم چون توخونه بودیم فضا کوچیک بود مجبور شدیم حرف بزنیم تو مراسم اصلی که اصلا اقایون و خانم ها جدا بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای نگو توروخدا  نکنه دوسه باری ک از رو کنجکاوی و تعجب نگاه کردم  اینم فکر کرده دارم پا ...

فکر کن حالا خودشم میره میگه بهار خیلی بهم نگاه میکرد، انگار کراش زده روم! هر وقت نگاه میکردم می دیدم که داره به من نگاه میکنه!

میخوام بگم در این حد متوهم هستن!!!! کاملا بیمارگونه ست

همسرم گاهی درباره ی طرز فکر و برداشت دوستای قدیمش یه چیزایی تعریف میکنه که از تعجب شاخ درمیارم و واقعا میترسم

2742
😬😬😬😬😬😬😬😬😬 من بودم همونجا خوووب ضایعشون میکردم عادتشونع ب همه زل میزنن یا فقط ب ط؟ 

ن والا من تا جاییکه  دیدم ب من فقط

چون دخترای دیگم‌بودن دخترای مجردم بودن اونجا 

ندیدم نگاشون کنن 

2740
اره تهرانن ما شهرستان زیاد نمی بینمش  من میترسم ادامه پیدا کنه یا واقعا ی فکر جدی تو سرش باشه& ...

اسی مردا همچین فکرایی نمیکنن  ما خانماییم که یه مسئله رو بزرگش میکنیم 

فکر کن حالا خودشم میره میگه بهار خیلی بهم نگاه میکرد، انگار کراش زده روم! هر وقت نگاه میکردم می دیدم ...

اوه 

🤐 جفتشون میرن یه هم میگن 

این دفعه اخم و تخم میکنم براشون 

اره .. ولی چندتا مراسم دیگه مونده  میشه نرم  😕؟ یا برم  ی کم چپ چپ نگاشون،کنم&nb ...

میشه نری که بستگی به نسبت و رسم و رسومات خودتون داره اگه مشکلی نیست که نری بهتره اعصاب خودت آروم تره ولی رفتیم نیاز به چپ چپ نیست کلا نادیدشون بگیر 

ما دیر آمدیم یا زود هر چه بود به موقع نیامدیم