2733
2739
عنوان

بچه ها ی پسره تو فامیل هستش

619 بازدید | 41 پست

مجرده 

یکی از اقوام‌دور فوت شده  ما میریم مراسماتش رو مقل تشییع جنازه و ابن جور مرتیم ها 

بعد اون اقا هم هست 

با اینکه میدونه متاهلم 

اما ی جوری نگاهم میکنه 

مثلا دیشب داشتم روسریم رو مرتب میکردم یهو اتفاقی  ب سمتش که برگشتم دیدم یواشکی داره نگام میکنه نگاشم سنگینه یعنی عمیقه 

چ جوری بکم 

دیدین مثلا ادم  از یکی خوشش بیاد یا یکی که همیشه تو فکرش بوده رو وقتی ببینه چ جوری نگاه میکنه اینم همینطوری نگام میکنه

ی طورایی عاشقانه  و اینا 

بعد هی سرصحبت باز میکرد مثلا یکی حرف میزد ایشون منو نگاه میکرد میگفت  مثلا عمو چی گفت من نفهمیدم 

منم مثلا گفتم داش راجع ب قدیما حرف میزد 

بعد من ی کم حقیقتا میترسم 

منظورش چیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
ترس نداره که محلش نده تا این مراسما تموم شده دوباره نمیبینیش

اره تهرانن ما شهرستان زیاد نمی بینمش 

من میترسم ادامه پیدا کنه یا واقعا ی فکر جدی تو سرش باشه 

بهش فکر نکن

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
روح اون مرحوم شاد ولی دیگه توی مراسماش شرکت نکن شیطون قویتر از این حرفاست یهو میبینی زندگیتو از د ...

متشکر 

تازه دو تا داداش هستن دوتاشون نگام میکردن 

من اصلا تعجب کرده بودم و حجابم حفظ میکنما چادریم 

ولی نمیدونم از اون لحظه اول ک منو دیدن نگاها شروع شد 

هردو شون مخصوصا یکیش

2706