2733
2739
عنوان

زیاد شدن شیر مادر

237 بازدید | 20 پست

امکان داره شیر مادر بعد دو سه هفته زیاد بشه.اول کار بچه نمیتونست خوب سینه بگیره .بعد کلی دوشیدیم از روز ششم تقریبا تونست بگیره خیلی مکم زد اما الان خیلی سبک و پوست خالی شده .در کنارش شیر خشک میدادم سی سی سی به دستور پزشک.اما هنوز شیرم زیاد نشده 😔ده روزش شده

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

من تا دوماه شیرم کم بود ولی بعدش خیلی خوب شد .بچم انقدر تپلی شد که نگو . 

باید خوب بخوری تو این مدت .چیزای مقوی و بذاری بچه هی شیر رو بخوره تا بیاد .

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید شیر خشک رو ندی که به سینه فشار بیاره شیرتولید کنه غذاهای مقوی بخور مثلا آبگوشت سوپ جو داشت. چای ...

از دوتا شیر میدم بعد میبینم هنوز داره دسش میخوره مجبورم شیر خشک بدم

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
از دوتا شیر میدم بعد میبینم هنوز داره دسش میخوره مجبورم شیر خشک بدم

خوب اگر ادامه بدی چون خوردن از شیشه راحت تره دیگه سینه رو نمیگیره و شیر خشکی میشه

نور امید خبر از آمدن رنگین کمان می دهد.🌈
2738
من تا دوماه شیرم کم بود ولی بعدش خیلی خوب شد .بچم انقدر تپلی شد که نگو .  باید خوب بخوری تو ای ...

خدا کنه از منم خوب بشه خیلی غصه می خورم

شل شدن س ی ن ه نشانه کم بود شیر نیست 

برای منم شل شده در حدی که بقیه همش میگفتن شیرت کمه بچه رو سیر نمیکنه 

ولی دکتر که میرم نظرش اینه شیرم خیلی هم خوبه 

چون وزن تولدش ۲۹۰۰ بود 

یک ماهگی ۳۹۰۰ شد 

دوماهگی ۵۳۰۰

من وقت هایی که دلستر میخورم شدید شیرم زیاد میشه شما هم ببین چی بهت میفته که شیرت زیاد بشه همونو بخور 

شل شدن س ی ن ه نشانه کم بود شیر نیست  برای منم شل شده در حدی که بقیه همش میگفتن شیرت کمه بچه ر ...

من از این که میگم شل شده برای من یعنی وحشتناک شل شده انگاری خالیه و هیچی توش نداره 

اینم بگم دختر منم خیلی دست هاشو میخوره 

تازه دختر من خیلی شکمش کار میده یعنی روزی ۵ یا ۶ بار وگرنه بیشتر وزن اضاف میکرد 

شما بذار یک ماه بشه بعد ببر بهداشت ببین چقدر اضاف کرده 

تا ۱۵ روز اول از وزن تولدش هم شاید کمتر بشه بخاطر اینکه ورمش میخوابه 

من از این که میگم شل شده برای من یعنی وحشتناک شل شده انگاری خالیه و هیچی توش نداره  اینم بگم د ...

آره ولی متاسفانه غیر اینا خیلی مک میزنه ولی خوابش نمی‌بره یکساعت دهنش باشه بازم انگار سیر نمیشه و بعدش دستاس تو دهنشه.مک‌زدن طولانی مدت و اینکه خواب عمیق نمیره فکر کنم نشانه کم بودن شیره .

آره ولی متاسفانه غیر اینا خیلی مک میزنه ولی خوابش نمی‌بره یکساعت دهنش باشه بازم انگار سیر نمیشه و بع ...

دقیقا همینه منم تایم شیر دهی به دخترم خیلی بالاست 

رفتم دکتر گفت تا حدودا سه چهار ماه اول همینجوریه بچه دویت داره مک بزنه 

با اینکه بچه ی  دومم هست اولی اینجوری نبود 

تا حتی توی ۴۰ روز اول اینقدر مک میزد که من ضعف میکردم به همسرم میگفتم دیگه داره حالم بهم میخوره از هر چی شیر دادنه 🤦‍♀️ولی الان یکم بهتر شده 

شما هم سعی کن سینه تو بدی درکت میکنم تایم زیادی باید بشینی واسه شیر دهی ولی راه میفته شیرت 

اینم مطمئن باش شیرت کم نیست 

2706