2733
2734

پدر و مادرم 

✌🏻🖤‌‌‌‌‌‌‌از کردستان تا گیلان جانم فدای ایران🖤✌🏻                           🖤🕊️از زاهدان تا تهران جانم فدای ایران🕊️🖤                                                                                                                             بعد چند وقت برگشتم خواستم امضا مو پاک کنم                            گفتم ولش بمونه به یادگار 😉
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
آفرین😘 جلوی این عزیزا خوبه زبون بسته باشه ولی در حد اعتدالش 

چی بگم والا همیشه دلم رو شکوندن نتونستم چیزی بگم اشکام سرازیر شدن

✌🏻🖤‌‌‌‌‌‌‌از کردستان تا گیلان جانم فدای ایران🖤✌🏻                           🖤🕊️از زاهدان تا تهران جانم فدای ایران🕊️🖤                                                                                                                             بعد چند وقت برگشتم خواستم امضا مو پاک کنم                            گفتم ولش بمونه به یادگار 😉
چی بگم والا همیشه دلم رو شکوندن نتونستم چیزی بگم اشکام سرازیر شدن

آخی بمیرم الهی ، ولی اگه تمرین کنی میتونی خیلی محترمانه همه حرفاتو شفاف بگی بهشون 

اینطوری فشار روحی کمتری میبینی 

اگه هم نمیذارن حرف بزنی با شوخی و مزاح کردنت راحت حرفتو بهشون بگو

البته خیلی تمرین میخواد ولی اگ بتونی به این مرحله برسی لذتی از زندگی میبری که قبلا اصلا نداشتی

آخی بمیرم الهی ، ولی اگه تمرین کنی میتونی خیلی محترمانه همه حرفاتو شفاف بگی بهشون  اینطوری فشا ...

زنده باشی گلم

واسه مردم یک زبون تند و تیزی دارم که نگو 

ولی اصلا تمرین هم کردم نمیتونم متاسفانه 

2740
زنده باشی گلم واسه مردم یک زبون تند و تیزی دارم که نگو  ولی اصلا تمرین هم کردم نمیتونم متاسفا ...

خب خدا شکر خیلی خوبه که شما راحت میتونی غلبه کنی و با احترام یا شوخی  با پدرمادر صحبت کنی جوری ک دلشون نشکنه حرفت رو بگی 

حتی گاهی  با لحن کودکانه بهشون بگو ناراحت شدم دلتو بهشون نزدیک کنی اونا هم حرفتو میخرن ان. شالله

ماشالله 😁 ولی واقعا هم هنره هم نعمت قدرش بدون

😅🤭نه گاهی زیاده روی بود مخاطب ها گناه داشتن

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻