2737
2734

پدر و مادرم 

✌🏻🖤‌‌‌‌‌‌‌از کردستان تا گیلان جانم فدای ایران🖤✌🏻                           🖤🕊️از زاهدان تا تهران جانم فدای ایران🕊️🖤                                                                                                                             بعد چند وقت برگشتم خواستم امضا مو پاک کنم                            گفتم ولش بمونه به یادگار 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آفرین😘 جلوی این عزیزا خوبه زبون بسته باشه ولی در حد اعتدالش 

چی بگم والا همیشه دلم رو شکوندن نتونستم چیزی بگم اشکام سرازیر شدن

✌🏻🖤‌‌‌‌‌‌‌از کردستان تا گیلان جانم فدای ایران🖤✌🏻                           🖤🕊️از زاهدان تا تهران جانم فدای ایران🕊️🖤                                                                                                                             بعد چند وقت برگشتم خواستم امضا مو پاک کنم                            گفتم ولش بمونه به یادگار 😉
چی بگم والا همیشه دلم رو شکوندن نتونستم چیزی بگم اشکام سرازیر شدن

آخی بمیرم الهی ، ولی اگه تمرین کنی میتونی خیلی محترمانه همه حرفاتو شفاف بگی بهشون 

اینطوری فشار روحی کمتری میبینی 

اگه هم نمیذارن حرف بزنی با شوخی و مزاح کردنت راحت حرفتو بهشون بگو

البته خیلی تمرین میخواد ولی اگ بتونی به این مرحله برسی لذتی از زندگی میبری که قبلا اصلا نداشتی

آخی بمیرم الهی ، ولی اگه تمرین کنی میتونی خیلی محترمانه همه حرفاتو شفاف بگی بهشون  اینطوری فشا ...

زنده باشی گلم

واسه مردم یک زبون تند و تیزی دارم که نگو 

ولی اصلا تمرین هم کردم نمیتونم متاسفانه 

2740
زنده باشی گلم واسه مردم یک زبون تند و تیزی دارم که نگو  ولی اصلا تمرین هم کردم نمیتونم متاسفا ...

خب خدا شکر خیلی خوبه که شما راحت میتونی غلبه کنی و با احترام یا شوخی  با پدرمادر صحبت کنی جوری ک دلشون نشکنه حرفت رو بگی 

حتی گاهی  با لحن کودکانه بهشون بگو ناراحت شدم دلتو بهشون نزدیک کنی اونا هم حرفتو میخرن ان. شالله

ماشالله 😁 ولی واقعا هم هنره هم نعمت قدرش بدون

😅🤭نه گاهی زیاده روی بود مخاطب ها گناه داشتن

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻