2737
2734
عنوان

نظرتون نسبت به دختر مجردی که شاغل نیست چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من ۲۵ سالمه

اختلاف سنی چندانی نداریم

تایمی که بیکار بودم من بجای همه ی اطرافیانم به خودم سرکوفت میزدم و دقیقا حرف مامانتو به خودم میگفتم

نتیجه ی اون حجم از استرس شد کلی مشکل جسمی و روحی هرچند کوچیک ولی ازاردهنده که سخت میتونم از پسش بر بیام

نتیجش شد بی اعتماد به نفسی اینکه تو محیط کارم توی محیط خانواده دوست آشنا سر کارای کوچیکی که حتی طرف مقابلمم متوجهش نمیشه اعتماد له نفس خودمو میبرم زیر سوال و گریه میکنم!

من از کل اون ماجراها فهمیدم که سلامتی روحی ادم مهمتر از موقعیت اجتماعیه

اگر میخوای کار کنی واسه اینکه شرایط خودت بهتر بشه و واسه دل خودت و پیشرفت خودت بدون در نظر گرفتن بقیه کار کن

اگر دوست نداری کار کنی هرطور که خوشحال تری زندگی کن فقط ادم خوبی باش و مراقب حال روحیت باش♥️

ما که مثل شما اورانیوم غنی نمیکنیم😅😅😅😅 شوخی کردم

نه والا من یه ماهه بیکارم تازه کنکور دادم 

میخوام باز دوباره شروع کنم درس بخونم برا کنکور بخونم فقط عصرا باشگاه میرم

افسردگی گرفتم از بیکاری🫤

منم همین تاپیکو زدم عزیزم  بعضیا نشونه بی برنامگی میدونن بعضیا هم ب روحیات طرف احترام میذارن&n ...

چقدر قشنگ و سنجیده جواب میدی یه وایب مثبت خوبی میدی

امروز تو سه چهارتا تاپیک باهات برخورد داشتم آدم حض می‌کنه از طرز صحبتت 

کاش مثل تو بین کاربرا تکثیر میشد

به جهت شرعی و قانونی دختر تا خونه ی پدره خرجش با باباشه و بعدم که میره خونه ی شوهر، وظیفه ی شوهر

ولی خب خود آدم تو این سن جوونی، پر از انرژی و توان،

مدت طولانی بیکار باشه، احساس پوچی و افسردگی میکنه

شما سنی نداری اگه یه در به روت بسته است، عمرتو پشت اون در تلف نکن، برو سراغ یه در دیگه، برو مهارتای جدید یاد بگیر و خودتو مشغول کن

درباره دختر مجرد بیکار نظری ندارم به خودش مربوطه 

ولی در مورد خودم اصلا نمیتونستم تو خونه نشستن رو تحمل کنم خدا رو شکر تامین بودم ولی دور از جان شما حس بی خاصیت بودن داشتم 

از دوران دانشجویی همزمان کار میکردم و اگه برگردم عقب بازم همین راه رو پیش میگیرم 

کسب مهارت ، سابقه بیمه ، مستقل بودن واقعا برام مهمه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
عذر خواهی می کنم اسی با حجابی؟

مانتویی ام ولی حجاب قابل قبولی دارم

تو عمرم هم رل نداشتم

چطور؟

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
2706