2737
2734

از جلسه چندم متوجه روشن شدن ناحیه خصوصی شدین؟

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           

سوال منم هست

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از جلسه دوم‌به بعد کلا عالی بود نتیجه گرفتم‌هم‌روشن شد هم دیگه در نیومد 

دستگاهتون چی بود گلی

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
از جلسه دوم‌به بعد کلا عالی بود نتیجه گرفتم‌هم‌روشن شد هم دیگه در نیومد 

عزیزم اسم دستگاه لیزرتو میگی لطفا؟ 

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
2740
جلسه هشتمم. تا حالا که متوجه روشنی نشدم🤣🤣🤣

ریشه زیر پوست بره روشن میشه دیگه😂 نمیشه ینی؟⁦🤦🏻‍♀️⁩

مبتلا به سندروم سسدستی                                                                                           
از وقتی ک مو ها دیگ در نیاد  چون اون روشن شدنه بخاطر نبود ریشه مو زیر پوست هست

از جلسه چندم درنمیاد دیگ؟ 

مبتلا به سندروم سسدستی