2737
2739
عنوان

کیا شوهرشون بد غذاست😭

561 بازدید | 39 پست

بخدا دیگه خسته شدم سالهاست داره با بد غذا بودنش عذابم میده همش باید پیاز رو رنده کنم تو غذاها اگه تو غذا ببینه نمیخوره حتی سالاد شیرازی باید بدون پیاز باشه، همش غذاهای تکراری یعنی سر جمع غذاهای ما ب هفت هشتا غذا ختم میشه اینجوری دخترمم یاد گرفته دلم برا بادمجون یا کوکو سبزی اینا لک میزنه اگه تو خونه ی فامیل الویه برام بیارن عین اینایی ک شیشلیک گذاشتن جلوش اینقدر با ولع میخورم ک خودم خجالت میکشم، برا خونه تکونی عید کلی باقالا و لوبیا سبز ک فریز کرده بودمو ریختم سطل زباله همون یکی دو باری هم ک خورشت لوبیا سبز یا باقالی پلو درست کردم لب نزد و فقط غر زد،خواهش میکنم از همه ی مادرای نی نی سایت ک پسر دارین اینقدر بچه هاتونو لوس نکنین گناه ماها چیه واقعاااااا😭😭😭

بد غذا نیست

ی غذارو ۲ بار نمیخوره

شبا ۲ نوع غذا درست میکنیم ک یکیش برای شام باشه یکیش ناهار روز بعد ببریم سرکار🤦‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
بد غذا نیست ی غذارو ۲ بار نمیخوره شبا ۲ نوع غذا درست میکنیم ک یکیش برای شام باشه یکیش ناهار روز بع ...

خداوکیلی اگه اونا جای ما بودن یعنی ازین ادا اصولا خسته نمیشدن😢

نه خداروشکر میخوره هر چی باشه فقط شکمشو سیر کنه 

میشه برای شادی روح مهتابم ( خواهرم ) که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت صلوات بفرسی ؟ اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم مهربونم )                                                           دختر فرفریم سه ساله شدی 👧 میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو بابایی هستی ؟ 🫀 لنای قشنگم من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابایی و دیگه منو یادت میره ☹ حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم و با حرص موهامو میکشی حتی وقتی یهو جیم میشی بعدش میبینم تر زدی به جایی 🤕 شاید وقتی بزرگتر شدی اومدی این سایت و امضامو دیدی 🥺 یاخچی که سن وارسان قلبیم ♡  به قول دکتر انوشه که میگه : گیریم عذرخواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی ؟!
2740

من من من 

پیاز حتما باید خوب سرخ بشه 

روغن باید همیشه تازه باشه برا سرخ 

غذای آبکی و سوپ اصلا لب نمیزنه 

بیشتر سرخ کردنی و برنج دوس داره 

الآنم گشنش شد رفتم سیب زمینی سرخ کردم براش 

یعنی خدا خدا میکنم ایراد نگیرهه 

میشه برا خونه دار🏡شدنم صلوات بفرسی دمت گرم رفیق❤️

ماکارانی دوس نداره فقد ته دیگشو میخوره یا بزور اگع فرمی باشه میخوره...چیزی تو خونه بنام کشک بادمجون و میرزاقاسمی و ...کلا بادمجون و کدو تو خونه نداریم...لازانیا دوست نداره...گوشت و تو خورشت جدا میکنه من میخورم..بچه هامم یاد گرفتن..سوپ و اش هم ک غذا نییستن

عاشق فست فود و کبابن....هرشبم میگع برنج بپز بابا بخدا شالی نداریم ک مسلمووووون

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸

همسر من اوایل اینجوری بود یکم 

ولی غر نمیزد نمی‌خواست میگفت دوس ندارم نون پنیر می‌خورد قیافه نمی‌گرفت یا چیزی بهم‌نمی‌گفت اصلا 

الان دو سالی میگذره دیگه هر چی بذارم میخوره حتی اگه دوس نداشته باشه 

یه جورایی عادتش دادم 

بابای منم اولای ازدواج مامانم میگفت ماکارونی و فسنجون و غذاهای یکم شیرین و ترش و خشک مثلا مرغ  نمیخورد از خیلی از غذاها بدش میومد الان کم کم دیگه داره بهتر میشه و چون مام خ از غذاهارو دوست داریم بابامم کنار ما میخوره 

گخوب برا خودت و بچه جدا بزار برا اونم جدا

نمیشه آخه فک کن باید کلی وقت بزارم خورشت قیمه یا قرمه درست کنم دیگه وقت نمیشه برا خودم الویه یا کوکو درست کنم که

شوهر من ماکارانی   دمپختک  لوبیا پولو کوکو سبزی و انوع کوکوها  لوبیا نخود باقلا  عدس بادمجون کدو  ماهی و میگو  و شیر فسنجون  قارچ و سوپ  الویه  نمیخوره  

غذاهای خونه ماهم به قرمه سبزی و سوسیس و کالباس محدود میشه 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2706