2737
2739
عنوان

علائم بارداری

132 بازدید | 15 پست

سلام خانما من 5 مرداد باید پریود میشدم الان 3 روز عقب انداختم هیچ علائم پریودی هم ندارم به نظرتون به خاطر کیسته؟ 

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست 

علائم بارداری من عین پریودی بود،،پنج روز قبل موعود علائم داشتم

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

برای هرکس کاملا متفاوته . برای من هیچوقت سینه درد نداشتم اما هر دو بار ک باردار بودم شدیداً سینه هام درد میکرد و حساس شد بود . الهی ک باردار بشی و خدا بهترین بچه های دنیا رو بهت بده عزیزم

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
2742
برای هرکس کاملا متفاوته . برای من هیچوقت سینه درد نداشتم اما هر دو بار ک باردار بودم شدیداً سینه هام ...

مرسی عزیزم لطف داری التماس دعا 🙏🌸

و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست 
2740

بیبی چک زدی؟

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم
2706