2733
2739
عنوان

عمل لاپاراسکوپی کیسه صفرا

| مشاهده متن کامل بحث + 62751 بازدید | 87 پست
بعد از عمل من پوستم خیلی چرب شده ، شما تجربه ای دارید؟

سلام عزیزم 

منم بعد از بارداریم متوجه شدم صفرام پر از سنگ شده ، شما چند سال از عملتون میگذره میشه بگین چجوری هستین الان ؟

من خیلی از عوارضش میترسم 

کبدمم گفتن گرید ۱ چربه 😔😔

سلام من به تازگی عمل کیسه صفرا انجام دادم، دکترم بهم گفته چربی و روغن و لبنیات و حبوبات نخورم، خالا نمیدونم صبحانه چی بخورم، این دو روزه نهار و شام سوپ میخورم به جز سوپ چه غذا دیگه میتونم بخورم، ممنون میشم جوابم بدین

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من به تازگی عمل کیسه صفرا انجام دادم، دکترم بهم گفته چربی و روغن و لبنیات و حبوبات نخورم، خالا ...

سلام.میشه منو راهنمایی کنید. من مامانم 4 ماه رحمشو تخلیه کرده تو همون موقع دکتر سنگشو توسنو دید گفت برو سه ماه دیگه درش بیار البته چهارساله سنگه صفرا داره....سنگش اول کوچیک یود الان شده 14 میلی البته اونی که توسنو نشون میده دوروزه درد گرفته سمت راستش که ماله کیسه صفراشه وکمی حالت تهوع داره.... میخوایم انشالله بره بستری شه واسه عمل. اینکه بعدعمل ایا درد داره وسخته؟ وچه قدر باید استراحت داشته باشه؟ استراحت مطلق باید باشه؟ میشه هرچی نیازه بهم بگید.... من مامانم عمل تخلیه رحمش خیلی خیلی سخت بود. دیگه من جای اون میترسم ووحشت دارم. خودمم تنهام خواهر وبرادرمم زیاد کاری ندارن وشوهرم همش میگه چرا تو خودتو میندازس وسط چرا اونا کاری ندارن خب چه کار کنم اونا برای خودشون شاید دلیلی دارن ولی من نمیتونم بیخیال باشم.. من و یه عالمه غصه برای مادر سختی کشم.... دعاکنید واسش 😭

2728
سلام.میشه منو راهنمایی کنید. من مامانم 4 ماه رحمشو تخلیه کرده تو همون موقع دکتر سنگشو توسنو دید گفت ...

سلام عزیزم , من تازه پیغامتون دیدم . نمیدونم تا الان عمل کردن یا نه . عمل کیسه صفرا خیلی راحته . بعد عمل هم خیلی درد نداره 

دردش قابل تحمله . مسکن هم میزنن تو بیمارستان نگران 

نباشید . فقط بعد عملل استراحت مطلق داشته باشن تا وقتی که 

بخیه هاشون باز کنن . من رعایت نکردم مهمان برام میومد 

کارم زیاد بود بچه کوچیک و بچه مدرسه ای هم داشتم با اینکه

مامانم پیشم بود . ولی بعد سه روز یکی از ضخم هام خونریزی 

داشت و خون مردگی دیگه کلا دراز کش بودم تا بخیه هام باز کردم 

انشاا... که مامانت صحیح و سالم بشه و هیچ مشکلی براش پیش 

نیاد.

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
بعد از عمل من پوستم خیلی چرب شده ، شما تجربه ای دارید؟

سلام ببخشید شرمنده شما الان همه چی میخورید بعد از جراحی سنگ‌کیسه صفراتون؟منم بعد عمل بیلی روبینم کمی بالا بود ولی اصلا درد نداشتم آنزیمامم نرمال بود.شمام بیلی روبینت بالا بود؟

برادر دوست منم عمل لاپاراسکوپی کیسه صفرا داشت، دکترشم خیلی خوب بود چون خیلی دوستم از کارش تعریف می کرد و می گفت واقعا دکتر بی نظریه اسمشم دکتر نادر شاهزانیان هست فکر کنم توی قزوین عمل کرد ولی خودش تهران بود چون دکتر خیلی خوبیه رفت قزوین عملشو انجام داد

2738

سلام.من یه هفته ست عمل لاپاراسکوپی سنگ صفرا انجام دادم.سنگ هفده میل داشتم و علائمم درد پهلو،درد سرشکم،درد پشت، تهوع،اگه فعالیت میکردم ضعف شدید، استفراغ اگه خیلی فعالیت میکردم یا زیاد راه میرفتم، سرگیجه و انزیم های کبدیم بالا رفته بود. بعد از عمل اولش با یه درد شدید بهوش اومدم ولی مسکن برام زدن و کاملا دردم از بین رفت. اخرین باری که چیزی خوردم ده شب قبل از عمل بود.یازده صبح جراحی شدم و تا ده شب بعد از عمل نباید همچنان چیزی میخوردم. یعنی دقیقا 24ساعت ناشتا بودم. بعدش با یه چای نبات خوردن رو شروع کردم.دیدم اذیت نشدم یه کوچولو سوپ خونگی خوردم.باز دیدم خوبم یه ساعت بعدش نصف لیوان یه بار مصرف آبمیوه خوردم.فقط بعد از خوردن آبمیوه یهو دهنم مثل زهرمار تلخ شد.پرستارا گفتن طبیعیه و دوتا لیوان دیگه بخور.با اینکه تهوع داشتم یه کوچولو، دو لیوان خوردم و رفتم اروم قدم زدم.حس کردم خوبم اومدم خابیدم.دردام شدید نبود با مسکنی که تو سرم میگزفتم اوکی بودم.فردا هشت صبح ترخیص شدم.همه کارامم خودم میکردم.ولی تا دو روز درد شدید شونه راستمو داشتم که میگن طبیعیه.کیسه آب گرم میذاشتم وکرم میزدم خوب میشد.فردا هم باید بخیه هامو بکشم.همه چی هم میخورم.خداروشکر اوکیه اوکیم.از شر درد و همه علائمم خلاص شدم.ببخشید طولانی شد ولی گفتم شاید کسی استفاده کنه

سلام.من یه هفته ست عمل لاپاراسکوپی سنگ صفرا انجام دادم.سنگ هفده میل داشتم و علائمم درد پهلو،درد سرشک ...

دوست عزیز ممنون میشم جواب بدین منم مادذم این عمل لاپراسکوپی رو باید انجام بده 

بعدش خیلی اذیت میشع؟تا چند روز باید بیفته؟

شما چه غذاهایی رو نمیخوردین تا مدتی؟

و گاهی صبر خودِ تلاشه...🤍🦋الهی به امید تو...🌱👼🏻♡