2737
2734
عنوان

عمل لاپاراسکوپی کیسه صفرا

62711 بازدید | 87 پست
سلام بچه ها. من حدود 20 روز پیش کیسه صفرام رو به علت اینکه سنگ داشت با لاپراسکوپی عمل کردم .

آیا کسی اخیرا عمل کرده ؟ با هم تبادل نظر کنیم؟!:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم عمل کردم سه سال پیش بعد از سزارینم
کلی هم بعد از عمل وزن کم کردم ولی حالا دیگه همه جور غذایی میخورم
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
من بعد از عمل خیلی درد داشتم چون سنگ تو مجرا مونده بود زردی گرفتم ولی قرص خوردم و دفع شد
عمل منم لاپراسکوپی بود
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 

جالبه من هیچ علائمی نداشتم! هیچی. ولی مال خیلی قبل بوده و کیسه پر از سنگ شده بوده . تا اینکه یک ماه پیش دل درد و تهوع داشتم و رفتم سونو و فهمیدم چه خبره !!!!!!!!! تقریبا اورژانسی عمل شدم به مرحله خطرناک رسیده بود مال من!

به نظرم هر خانمی بعد از زایمان حتماباید سونو بده از کیسه صفرا که زودتر متوجه بشه . مثل اینکه سه ماه سوم بارداری ایجاد میشه.
مامانی علی و ایلیا من درد و زردی ندارم ولی یکی از انزیمهای کبدم بالاست به من کپسول ursoflor داده ، آیا همین کپسول رو خوردی؟ من خیلی نگرانم. دفع میشه یعنی؟

البته من mrcp کردم و چیزی نشون نداد و دکتر محض اطمینان کپسول رو داده.
2706