2733
2734
عنوان

زایمان

90 بازدید | 9 پست

سلام خانما یه دختر ۵ ساله دارم و الانم اخر شهریور زایمانمه اولی سزارینی بودم الان دومی میخوام برم بیمارستان دولتی .ایا قبولم میکنن سزارین کنم یا باید برم بیمارستلن پرونده تشکیل بدم.شرایط سز دوم بیمارستانای دولتی چیه

قبول میکنن

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی لازم نیست از قبل بریم تحت نظر دکتر بیمارستان باشیم .و نامه دکتر متخصص میخواد یا نه

همین که یکبار سزارین کردید فکر کنم بعدی سزارین اجباری محسوب میشه. 

چرا خب از قبل پرونده تشکیل بدید تا تاریخ تعیین کنن و دکتر هماهنگ کنین

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
چرا باید بری  زیر نظر دکتری بیمارستان دولتی  برای من که اینجور بود

شما کی سزارین کردین .من خیلی استرس دارم الان تحت نظر متخصص هستم هزینه سز بالا در میاد گفتم برم دولتی.

2740
شما کی سزارین کردین .من خیلی استرس دارم الان تحت نظر متخصص هستم هزینه سز بالا در میاد گفتم برم دولتی ...

سال ۹۱ بیمارستان دولتی 

پرس و جو کن خیلی از دکترا قرارداد دارن با بیمارستانهای دولتی 

آره ولله من اولی با اینکه  نیمه خصوصی بود راضی نبودم