2752
2734

کسی نظری داره،  من باهیچکی ازخانواده شوهرم مشکلی ندارم فقط پدرشوهرم دیگ نمیخام ببینمش و شوهرم خیلی کم اونو ببینه چیکار باید بکنم دیگ خسته شدم؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شما و پدرهمسرت باهم کنار نمیاین، حالا ب هر دلیلی.... چیکار به روابط پدر و پسر داری ؟ واقعا خودت میپسندی همسرت برعکس اینکار و انجام بده ؟!

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
شما و پدرهمسرت باهم کنار نمیاین، حالا ب هر دلیلی.... چیکار به روابط پدر و پسر داری ؟ واقعا خودت میپس ...

ببین من انتخابمو کردم تو ی شهر غریب بدون خانوادم انقدر اراده اش رو داشتم ک موندم و دارم زندگی میکنم بدون هییییچ جا خالی کردنی،،  منتی نیس چون زندگی خودمه وقتی من دارم میجنگم میشه ک یکی ک هیچ تاثیر مثبتی نداره بلکه همش تاثیر منفی داره و علاوه بر این حتی بلدنیس باتک پسرش ب درستی رفتارکنه ک لااقل اونم از پدرش یاد بگیره و بابچش رفتارکنه ب نظرت الان این رابطه ارزش و موندنی داره دیگ؟  صرفا چون پدر و پسرن؟  صرفا چون ما ایرانی ها یادگرفتیم بخاطر خانواده هامون پدرامون یا مادرامون زندگی تاهلی رو نفهمیم یا خرابش کنیم؟ 

چرا چیکار میکنه؟

چیکار میکنه؟...  مثلا دومادش و شوهر من شوخی میکنن باهم خودشون باهم همسن و رفیقن بعد میپره وسط و دخالت میکنه توجمع باداد اسم شوهرمنو فریاد میکشه ک جنبه داشته باش ب نظر شما این درسته؟  

چیکار میکنه؟...  مثلا دومادش و شوهر من شوخی میکنن باهم خودشون باهم همسن و رفیقن بعد میپره وسط و ...

خب اینا که به شما ربطی نداره شوهرتون خودش باید با پدرش حرف بزنه خودتونو تو مشکلات همسر و خانوادش دخالت ندید چون تهش شما بده میشین