2737
2739
عنوان

مادرشوهر

135 بازدید | 12 پست

سلام دوستان ببخشید این روزا تاپیک زیاد میذارم مادرشوهرم با این که انقد بی احترامی کرده بازم شوهرم میگه بیا بریم حرف بزن باهاش ناراحتیاتو بگو بنظرتون چیکار کنم من زنگ زده بودم حتی جواب زنگمم نداده بود بنظرتون چیکار کنم برم صحبت کنم؟ خیلی ادم بیشعوریه کلا خودشو قبول داره همه رو از دید بالا به پایین میبینع سلطه گره

ادمای سلطه گرفقط خودسونوقبول دارن مادرشوهرمنم همینه.بنظرم برو که بعدانگی چرانرفتم اما زیاد به قانع کردنش امیدوارنباش

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بعد شما چجوری باهاش برخورد میکنید

من برخوردم باهاش محترمانس اما ایشون همیشه هرطوری خودش دوست داره برداشت میکنه حرف زدنم باهاشبیفایدس چون خودسوفقط قبول داره منم خبلی وقته اهمیت دیگه نمیدم به حرفاس

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹
بعد همسرت پشت شماست؟ چون همسر من نه خیلی

نه ابدا.اگه بود‌که رفتارمادرشوهرم چارچوب داشت مشگل همینه دیگه.همسرمن پشتیبانم نیس.همشم ازبحث فرارمیکنه

نه ابدا.اگه بود‌که رفتارمادرشوهرم چارچوب داشت مشگل همینه دیگه.همسرمن پشتیبانم نیس.همشم ازبحث فرارمیک ...

دقیقا همسر منم پشتم نیست دلم میخواد جدا شم ولی نمیدونم درسته یا ن

2740
دقیقا همسر منم پشتم نیست دلم میخواد جدا شم ولی نمیدونم درسته یا ن

نه اگه ادم خوبیه مردزندگیه نه.همسرمن همین یه ایرادو داره

اره اینم فقط ایرادش همینه چیزای دیگه ش خوبه

خب پس زندگی کن ومثل من اصلاگوش به حرفای خاله زنکا نده برات بی اهمیت باشن.از زندگیت لذت ببربذاربسوزن