2737
2739
عنوان

کالری دریافتی بعد از اسلیو معده

1071 بازدید | 17 پست

من الان 4 ماهه اسلیو معده کردم حس میکنم از قبل خیلی بیشتر میخورم می‌ترسم معده ام گشاد شده باشه  اینجا کسی هست بدونه چقد روزانه خوبه کالری دریافتی داشته باشم ؟ یا رژیم غذایی مرتبط با این عمل می‌دونه ؟ وزن قبل عملم ۹۴ وزن فعلی ۶۸ قدم ۱۵۳، فعالیت ورزشی ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو تاپیک حلقه معده مایی اونجا فعالن بپرس 

اسی راضی هستی؟ بی ام ایت چهل بود ؟ بیمه قبولت کرد؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
شوهر منم می‌خواد انجام بده به نظرت عمل خوبیه؟ سخت بود یا آسون میشه از مشکلات بعدشم بگی من خیلی نگران ...

برو تاپیک حلقه معده مایی اونجا فعالن 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
2740
من ده ساله عمل شدم برای اینکه کاهش داشته باشین بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ کالری  سعی کنید شیرینی جات نخوری ...

من الان خیلی رعایت میکنم و خیلی از چیز ها رو نمی‌خورم روزانه ۹۰۰ کالری دریافت میکنم 🥲

من الان خیلی رعایت میکنم و خیلی از چیز ها رو نمی‌خورم روزانه ۹۰۰ کالری دریافت میکنم 🥲

کلا اگر میخوای همیشه موفق باشی شیرینی ها رو خیلی خیلی محدود استفاده کن بیشتر حجم غذات پروتئین باشه چربی و کربوهیدرات هم محدودباشه سبزیجات میوه لبنیات حبوبات خوبن

هرچی آرزوی خوب مال تو 
شوهر منم می‌خواد انجام بده به نظرت عمل خوبیه؟ سخت بود یا آسون میشه از مشکلات بعدشم بگی من خیلی نگران ...

سه ماه اول واقعا سخته خیلی برای غذا خوردن اذیت بودم ولی از ۴ ماهگی دیگه مشکلی نیست و آقایون حتما ویتامین ها رو مصرف کنن چون ریزش مو میاره حالا از من موهام پرپشت بود زیاد معلوم نیست ، پیش دکتری عمل کنه ک فقط کارش انجام اسلیو معده و بای پس هستش ، از لحاظ درد بخوام بگم فقط تا ۱۰ روز درد داره عمل سختی نیست و چند ساعت بعد عمل شروع به راه رفتن میکنین 

کلا اگر میخوای همیشه موفق باشی شیرینی ها رو خیلی خیلی محدود استفاده کن بیشتر حجم غذات پروتئین باشه چ ...

من امروز همش میوه خوردم با یکم مغزیجات و کف دست تون و ۵ قاشق حلیم ولی بازم شده ۸۰۰ و خورده ایی کالری :(

[QUOTE=302968941]برو تاپیک حلقه معده مایی اونجا فعالن بپرس  اسی راضی هستی؟ بی ام ایت چهل بود ؟ بیمه قبولت کرد؟[/QUOTEمن از عملش راضی ام mbi من ۴۰/۱ بود بیمه قبول کرد 

2706