2733
2739
عنوان

اشپزی*کیک*دسر*انواع سالادها*نهارخوشمزه*شام بامزه*ژله*شیرینی

| مشاهده متن کامل بحث + 598131 بازدید | 5782 پست

امروز دیگه خسته شدم انقدر نوشتم😥 ان شاالله یه روز دیگه هم دستور یه مرغ فوق العاده مجلسی ( فرا مجلسی😄) و خوشمزه  رو میذارم😋😉

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
سلام 💎 واسه قیمه بادنجون بورانی کلم ، بورانی کرفس ، خیار ماست ، سالاد مکزیکی خیلی خوشمزه س ومنا ...

ممنون عزیزم خیلی لطف کردین 

آلا جان میشه محبت کنین میزان دقیق مواد ذرت مکزیکی را بگین ، از هر موادی چقدر ترکیب بشند ؟؟

سپاس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم خیلی لطف کردین  آلا جان میشه محبت کنین میزان دقیق مواد ذرت مکزیکی را بگین ، از هر ...

خواهش میکنم فدات😘

میزان این سه مواد ذرت و هویج ولوبیا سبزدرمقایسه با همدیگه برابرن ولی اگه خواستی ذرت بیشتر باشه خوشمزه تر میشه

اما واسه تعداد افراد دیگه چشمی ! اندازه دقیقی ندارم! مثلا ظرفایی ک قراره سالاد رو سرو کنی داخلشون در نظر بگیر 

من خودم مهمونام ماشاالله 30 نفره ن و دیگه دستم اومده یه لگن استیل بزرگ دارم پر اون درست میکنم😄

آخه این سالاد واقعا خوشمزه س و خیلی میخورن

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
خواهش میکنم فدات😘 میزان این سه مواد ذرت و هویج ولوبیا سبزدرمقایسه با همدیگه برابرن ولی اگه خواستی ...

مرسی عزیزم لطف کردین

خانم گل ، تو این سالاد ، لوبیا سبز باید ریخته بشه یا فلفل سبز؟؟؟؟؟

یکجا گفتین فلفل و اینجا لوبیا

ممنونم

2731
سلام 💎 واسه قیمه بادنجون بورانی کلم ، بورانی کرفس ، خیار ماست ، سالاد مکزیکی خیلی خوشمزه س ومنا ...

ببخشید اشتباه نوشتم فلفل سبز!!! منظورم لوبیا سبزه خانوما

توی ذهنم فکر کردم نوشتم لوبیا😁

مرسی عزیزم لطف کردین خانم گل ، تو این سالاد ، لوبیا سبز باید ریخته بشه یا فلفل سبز؟؟؟؟؟ یکجا گفتین ...

وای عزیزم مرسی ک گفتی نه منظورم لوبیا سبزه

لوبیا سبز و ذرت و هویج

بله بالا اصلاحیه شو زدم😄

اصلا هم لوبیا سبز رو با نخودسبز جا ب جا نکنید من یه بار جای لوبیاش امتحانی نخودسبز ریختم اصلا خوشمزه نشد

2738

سلام خیلی باحال بود. راستی دوستان اگر دنبال یه پیج توی اینستا گرام میگردید که پر از کلیپ های کوتاه و مفید آشپزی باشه، پیشنهاد میکنم حتما یه سر به پیج من بزنید.آشپزی کار آسونیه😉☺️

ashpazi_film

سلام. برای مشاوره و انتخاب و  رزرو بهترین تورهای مسافرتی با مناسب ترین قیمت به سایت شهر فرنگ مراجعه نمایید 

مناسب ترین و ارزان ترین قیمت تور استانبول و تور آنتالیا وتور تایلند و تور بالی و تور مالدیو

2706