2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بازار هدف خیلی مهمه الان فست فودی ها که آماده فریز شده میخرند اونایی که رستوران بزرگتر داشته باشند هم پرسنل آشپزخانه درست میکنند بعد شما باید تو حجم بالا گونی سیب زمینی بخری سرخ کردی هم که باید سریع مصرف بشه ، نمی‌دونم والا بعضی کانترها دیدم فقط سیب زمینی سرخ کرده دارند البته چند مدل با سس و ادویه

2740
بازار هدف خیلی مهمه الان فست فودی ها که آماده فریز شده میخرند اونایی که رستوران بزرگتر داشته باشند ه ...

ه بله عزیزم مشتریش رو دارم فقط نمیدونم کیلو چند بفروشم آخه هزینه روغن و این چیزا هم بالاست

تو خدمات دیوار آگهی گذاشتم سفارش گرفتم قبلا برا یه  خانم کار میکردم خیلی دستمزدم کم بود حالا م ...

چه خوب که سفارش گرفتی 

کم کم مشتری بیشتر میشه 

شبزی قرمه و رب و..هم آگهی بده فروشش خوبه 

اینی که سفارش داده مغازه داره ؟

ه بله عزیزم مشتریش رو دارم فقط نمیدونم کیلو چند بفروشم آخه هزینه روغن و این چیزا هم بالاست

منظورم دقیقاً همینه اگه قراره برات به صرفه باشه باید هم سیب زمینی هم روغن تو حجم زیاد بخری که عمده حساب کنند باهاتون یه سر جمع بزن از جاهای دیگه هم بپرس

2706