2737
2734
عنوان

مامان های کلاس اولی فکر کنم سنجش شده نون دونی انگار 🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 38 پست
به خدا پسر من کلاس نهم بود امسال یعنی انقدر اذیت شد که گاهی میگم کاش میشد درس نخونه ..کل سال و درس خ ...

پسر من هفتمه میشه راهنمایی کنید برای معلم ریاضی عربی یا ادبیات استاد آن لاین خوب اگه سراغ داری معرفی کنی ؟

المپیاد چی پسرتون شرکت نکرد؟

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
خیر ... دخترم برخلاف من و شوهرم زیاد درسخون نیست و هنرمنده .... 

موفق باشه هر کسی استعداد خودش و داره برعکس من خیلی بی هنرم 😤

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر من هفتمه میشه راهنمایی کنید برای معلم ریاضی عربی یا ادبیات استاد آن لاین خوب اگه سراغ داری معرفی ...

نه المپیاد شرکت نکرد..والله من پسرم عربیش خوبه و معلم ادببات مدرسشم خود طالب تبار بود اما برا ریاضی یه اقایی بود باهاش تو اینستا اشنا شدم اینجا نمیتونم بگم اگر خواستین درخواست بدین براتون بگم میترسم شناسایی بشم

درد همان درد است فقط کمرنگ تر شده
نه المپیاد شرکت نکرد..والله من پسرم عربیش خوبه و معلم ادببات مدرسشم خود طالب تبار بود اما برا ریاضی ...

مممنون درخواست دادم 

2742
موفق باشه هر کسی استعداد خودش و داره برعکس من خیلی بی هنرم 😤

ممنون عزیزم ... خودم هم زیاد هنرمند نیستم . فقط یک تاپیک زدم و عکس یکمی هنر را که داشتم گذاشتم کسی نیومد ببینه ... ناامید شدم ... خوب شاید من به درد دنیای هنر نمی خورم 

پسر عمه ات مشکل داره ؟

نه بابا . بعضی سوالارو نتونسته جواب بده گفتن ببر تمرین کن باهاش ۴۰روز بعد دوباره بیار

سلامتی و ظهور آقا امام زمان(عج) صلوات💚 به زودی تیکر بارداری میزنم 😍 ۱۹مرداد۱۴۰۲ 
الان پسرعمه تون از سنحش تخصصی هم رد شده؟ قراره چیکار کنن پس؟

گفتن ببر ۴۰ روز باهاش تمرین کن دوباره بیار 

سلامتی و ظهور آقا امام زمان(عج) صلوات💚 به زودی تیکر بارداری میزنم 😍 ۱۹مرداد۱۴۰۲ 
2740