2752
2734

من بعد از سرکار به حدی خسته و کوفته م که میام خونه به دو سه ساعت ارامش و استراحت  و دوش برای ریکاوری نیاز دارم اونم با بیست و خرده ای سن  ولی همکار دارم که بعد از سرکار میگه بریم گردش تا ۱۰ شب بعد برگردیم خونه من نمیفهمم یعنی اینا خسته نمیشن سرکار ، چه حوصله ای دارن که بلافاصله بعد کار با همون تیپ و فرم بدون دوش گرفتن و میکاپ و استراحت برن گردش بخدا موندم تو کارشون 

منم مث دوستاتم😂😂

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731

فول انرژین ماشالا😂

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

منم اون موقعا ک سرکار میرفتم همینجور بودم 😂😂😂 تازه بعدشم ک می‌رسیدم خونه کلی می‌رقصیدم شاید کلن شبانه روز پنج ساعت میخابیدم یادش بخیر چقد مضخرف بود اون دوران

یعنی بعد کار نیاز به استراحت نداری؟😶

😂😂نهههه

با کلی شیفت سنگین 

همش بیرون و نی نی سایت و مسافرت یک روزه و...

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
منم اون موقعا ک سرکار میرفتم همینجور بودم 😂😂😂 تازه بعدشم ک می‌رسیدم خونه کلی می‌رقصیدم شاید کلن ش ...

🤣🤣🤣چرا مزخرف به اون خوبی منم قبلا فول انرژی بودم دلم میخواد مثل قبل شم الان کارام به سختی انجام میدم

2706