2733
2734

شوهرم ی ادم بشدت شکاک و بددله انگار مربضه واقعا اذیت میشم باش اوایل خیلی این اخلاقاش برام مهم نبود ولی الان میبینم واقعا گیرافتادم دارم اذیت میشم بخدا دیوونم کرده شوهرم رانندس وقتاییکه تو جادس نفس راحت میکشم ولی وقتی هست انگار تو زندانم دیرم میشه بره فقط از لحاظ مالی بش وابستم وگرنه اگه این پولم نمیبود هیچ وابستگی بش نداشتم بچمم خیلی بهونه گیر و اذیت میکنه حفیقتش حوصله بچمم ندارم چون کپ شوهرمه ظاهرش و رفتاراش  حس مادرانه ای بش ندارم و بعضی وقتا میگم اگه نباشه چندانم برام فرقی نمیکنه البته چون مدام پیشمه شاید همچین فکری میکنم  ولی ب تنها چیزی ک فک میکنم اینه از لحاظ مالی مستقل شم و طلاق بگیرم چون زندگی غیرقابل تحمل شده نمیزاره با دوستام برم بیرون نمیزاره برم سرکار محیطی ک مرد باشه نباید برم مدام میگه پرینت گوشیتو میگیرم همش شک داره بم اگه مشغول باشم دعوا راه میندازه اخه تا کیییییی دگ بدترشده از قبلش شما جای من بودید چیکار میکردید از همه چی خستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چی بگم بخدا بخام طلاقم بگیرم بچمو ک نمیتونم وردارم حمایت مالی ندارم

واقعا با مرد بدل و شکاک نمیشه ساخت 

باهاش صحبت کن بگو این رفتارو ادامه بدی 

تن بجدایی میدم

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
2740
کاری به شوارت ندارم ولی در مورد بچه ت خیلی ناراحت شدم اینطوری گفتی .بچه بیچاره چه گناهی داره .

چون حامی مالی ندارم بخام طلاقم بگیرم نمیتونم بچمو وردارم  تهشم بچه ماله اونه برا همون ازش متنفرمیشم

واقعا با مرد بدل و شکاک نمیشه ساخت  باهاش صحبت کن بگو این رفتارو ادامه بدی  تن بجدایی می ...

یبار سیگار میکشه یبار تریاک میکشه یبار باز همشونو ترک میکنه دوباره شرو میکنه چ گناهی کردم من

یبار سیگار میکشه یبار تریاک میکشه یبار باز همشونو ترک میکنه دوباره شرو میکنه چ گناهی کردم من

ای بابا 

این درست بشو نیست 

تصمیمتو گرفتی 

راهتو جدا کن ازش 

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.