2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم سارا جان بابت توضیحاتی که راجع به رژ لب و موارد دیگه در تاپیک( معرفی بهترین مارک های لوازم آرایش....)دادین

من پوست صورتم معمولی هست...و سنم 25..پف دور چشم ندارم،سیاهی دور چشم هم نه... و بیشتر مد نظرم 1 کرم دور چشم برای جلوگیری از چروک شدن هست....
2731
سلام دکتر سارا
من پوستم چربه...جوش ، جای جوش و لک هم داره البته نه خیلی زیاد و بدجور ..اما در کل پوست خیلی خوبی ندارم دوستان تو همین سایت استفاده از پودر کف دریا رو پیشنهاد کردند می خواستم نظر شما رو بدونم همچنین نظرتون در مورد استفاده از سفیداب
ممنون
2740
جواب طنین: خوب پوست خوب نداشتن مشکلی نیست - حل میشه - از اینی که میگم استفاده کن و نتیجش ببین و اینو برای همه کسایی که پوست چرب و مختلط دارن میگم که خودتون باید درست کنید : 2 قاشق غدا خوری پر نعناع خشک + نصف استکان چای سبز مرغوب + 1 عدد خیار متوسط رنده شده بریزید تو آسیاب و خمیر حاصل به مدت 2 هفته تو نصف استکان الکل توی یه ظرف در بسته بریزید.بعد از 2 هفته در قوطی باز کنید و از صافی رد کنید و عصاره مایع حاصل هر روز با تکه ای پنبه به کل صورت و گردنتون بمالید .بعد از 30 دقیقه بشورید . و از کرم هایی که براتتون مینویسم استفاده کنید. از کرم سبیوم ای-آی bioderma بعد از این محلول استفاده کنید روزی 2 بار کل صورت.برای شستن آرایش هم پاک کننده صورت کیو-وی بسیار مناسب شماست.وبعد از 2 ماه استفاده از کرم فوق این 3 محصول استفاده کنید.1-محلول پوست چرب neoStrata-oily skin solution---یک فته اول شب و سپس صبح وشب با پنبه بمال.2--روی لک ها ژل نئوستراتا یک هفته اول شب و بعد صبح و شب .hq skin lightening gel ---3--ماسک پاک کننده purifying mask از شرکت skin code-به صورت بمال بعد از 20 دقیقه بشور
جواب بهشت: اگه لیراک پیدا نکردی ماسک پاک کننده purifying mask شرکت skin code استفاده کن بمال به صورت بعد از 20 دقیفه بشور و اگه میتونی هزینه کنی از لایه بردار extra gentle skin refiner شرکت skin code استفاده کن. 2 بار در هفته 10 دقیقه رو پوستتت بمال بعد بشور-اگه بازم پیدا نکردی از ماسک exuviance masque شرکت اگزوویانس استفاده کن هفته ای 1 بار حدود 15 دقیقه
جواب 50farnaz: ماساژ خودت خونه انجام بده و پاکسازی با محصولاتی که بالا معرفی کردم عالی .منتها اگه خونه ماساژ میدی و پوستت چرب از یه روغم ملایم قبل از ماساژ استفاداکن و دقت کن با حرکات دورانی پوست صورت از ناحیه چانه به سمت گونه ها و بعد بکشی به سمت بالا.هر 6 ماه 1 بار بینی با دست پاک کن .به آرای فشار بده تا چربی ها در بیاد.یادا نره هر 6 ماه فقط 1 بار
جواب مامان سمی: بالا به دوستان دیگه مفصل توضیح دادم.همه میتونند فقط از لایه بردارهای شرکت های معتبر استفاده کنید.پوست چرب لایه بردار خودش-پوست خشک اسکراب آبرسان و مرطوب کننده
2706