2733
2739
دوستان عزیز من الان اومدم-چقدر سوال واقعا گیج شدم.بگذارید با حوصله جواب شما گلا رو میدم.دوست عزیزی سوال کرده بود من پزشکم.من 2 سال فارغ شدم .مطب نگرفتم ولی با چند موسسه پژوهشی قرار داد همکاری دارم که از ذکر جزئات معذورم.خوب مشید مامان آبرسان قوی بگو چه قیمتی میخوای تا بهت بگم.2-شیرین خانمی اگه جای جوشتون در اثر بیماری هایی مثل آبله باشه از طریق کرم نمیشه ولی بهترین راه برای پر شدن صورت اگه چروک سطحی باشه سرم بیونیک وسپرا محصول شرکت اگزوویانس و برای پر کردن جای جوش فقط جراحی پلاستیک و استفاده از یه کرم پودر خوب : کرم پودر های طبی اگزوویانس .برای چروک قوی از محصولات لیراک استفاده کنید.
شایلی عزیز تو میخوای لیراک با چی مقایسه کنی من ولی بهترینشو بهت معرفی میکنم : دور چشم :کمپلکس دور چشم اگزوویانس معجزه میکنه.سرم جوان کننده فوری lumene.کرم لیفتینگ آنی time freeze lumene.;vl.کرم روز و شب فقط seba med.البته مارکهایی مثل exclusive premium لیراک حرف نداره ولی اینی که من به شما میگم باید قیمتش هم ببینی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیرین خانمی ریزش موی در اثر عوامل هورمونی هم برای آقایان و هم برای خانوماست.شامپوی نامناسب و دکلره مو و....... ولی چند پیشنهاد براتون دارم: آمپول phytocyane -ahl.فیتو----برای موی اقایان ریزش هورمونی فیتو phytoaxil -این یه اسپری که ههمراه امپول phytotrixil باید مصرف شه.قرص روی چه مرد وزن حتما روزی 1 عدد تا 8 ماه بخورید .از شامپوهای حاوی نرم کننده بشدت خودداری کنید
مامان مانی عزیز توصیه منو حتما حتما گوش بده . مصرف تخم مرغ حتما کاملا قطع کن .ویتامین a نخور.جگر و هر چی توش ویتامین a داره نخور.از مصرف شکلات و قند های ساده پرهیز کن اگه نمیتونی لااقل محدود کن مثلا با چایی قند نخور و خرما یا توت خشک بخور.اگه حرفم گوش کنی قول میدم خوب میشی.در ضمن در سیکل ماهانه نزدیک که میشی جوش عجیب و غریب زدم معمول اینو هم فراموش نکن.و عزیزم از ضد افتاب که چرب نباشه استفاده کن حتما حتما و از کرم مرطوب کننده تا مدتی پرهیز کن
2731
سارا جان من محصولاتseba meda را همیشه توی فروشگاهها می دیدم ولی هیچ وقت سراغشون نرفتم. چون فکر میکردم خیلی ناشناخته است به نظر شما محصولاتش خوبه؟ شما چیشو پیشنهاد میکنی؟

2740
سارا جان چرا شامپو نرم کننده خوب نیست؟؟ من از نرم کننده سینره استفاده می کنم ..یه کم جلوی موهام کم شده و لوسیون تقویت موی سینره هم می زنم و قرص ریجن دایت می خورم. میشه منو راهنمایی کنید...نمی خوام قرصهای هورمونی استفاده کنم.
اینم جواب بهشت : یه پایه ارایشی برای پوست مختلط میخوای و یه ژل پاک کننده قبل آرایش اینو بزن مشکلت حل میشه : از ژل پاک کننده و متعادل کننده lumene استفاده کن : mat touch balancing gel cleanser بعد هم حتما هفته ای یا 2 هفته 1 بار از یه اسکراب خوب مثل micro -abrasion لیراک استفاده کنید.و پنککت بدون چربی یا برای پوست چرب استفاده کن
جواب گلناز و مامان آینده بگم : لایه بردار خوب گیاهی نیست و همشون کلاه برداری و برندای خوب از مواد شیمیایی کمتری استفاده میکنند که اصلا ضرر نداره و برای پوست لازم : پولیش لایه بردار کیو-وی qv face exfoliating polish . برای جای جوش -جوشایی که با اسکراب از بین میرن: یه محصول بسیار قوی کرم پیلینگ استادرم قیمتش حدود 100 هست
سانتیا عزیز لک راه های زیادی داره بهترین کرم ضد لک : کرم ایرانی ضد لک راسن فاقد هیدروکینون--ولی گوش کن چی میگم اگه تا 3 ماه هر روز نزنی هر چی شد پای خودت.باید هر روز بزنی.محصول خارجی اگه میخوای: کیت کرکتر آنتی تش لیراک که شامل 1-قلم ضد لک موضعی2-سرم ضد لک
2706