2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام گلم شما برا بیماری صدف پوستی چکردین برا درمانش خواهشن جواب بدین منتظرم

با دارو آمپول وقرص ولوسیون وداروی ترکیبی برطرف شد 

الانم در حال حاضر برای پیشگیری هفته ای دوبار با شامپو کلتار حمام میکنم تا برنگرده

خدایا شکرت  
2728

واینکه استرس رو از خودت دور کنی

برطرف میشه بااینکه طول میکشه ولی میره نگران نباش 

برو پیش متخصص پوست خوب 

من اول از لوسیون وداروی ترکیبی شروع کردم بااونا بهتر شد ولی کامل نرفت بعد برام قرص نوشت یه مدت خوردم بازم خیلی بهتر شدم ولی بازم کامل نرفت که برام آمپول نوشت کامل برطرف شد آمپولو هفته ای یه بار میزدم

الان چهار ساله که خدارو شکر برطرف شده 

فقط

الان به خاطر شرایط روحیم یه ضایعه ی کوچیک تو دوطرف گوشم دراومده که دارم پماد میزنم برطرف شد ولی مرتب پمادو نمیزنم هی باز برمیگرده باید پمادو مرتب تا برطرف شدن کامل بزنم ولی هی پشت گوش میندازم چون دوتا بچه کوچیک دارم کلا یادم میره

خدایا شکرت  

استرس سمه برای این بیماری باید بیخیال باشی وبهش فکر نکنی تاخوب بشی

نگران نباش میره وقابل کنترله

من بدنم از کف سرم بگیر تا پاهام  کامل پر بود الان خداروشکر کنترل کردم بیماریمو واینکه ضایعه هارو نباید بکنی یا بخاری یا پوسته رو بکنی

هرچقد باهاشون بازی بازی کنی بیشتر میشن وگسترش پیدا میکنن

خدایا شکرت  
واینکه استرس رو از خودت دور کنی برطرف میشه بااینکه طول میکشه ولی میره نگران نباش  برو پیش متخ ...

دورت بگردم مرسی ک جوابمو دادی شما اهل کجایین دخترتون کی بوده؟میترسم زیاد دارو مصرف کنم آخه میخام یکسال دیگه باردار بشم شما بعد مصرف داروها باردار شدین ایا؟ اسم امپولاش چی بوده؟یعنی حتی جای لک های بیماری کامل رفته دیگه جای قابلیت پماد نمیزنی؟

دورت بگردم مرسی ک جوابمو دادی شما اهل کجایین دخترتون کی بوده؟میترسم زیاد دارو مصرف کنم آخه میخام یکس ...

سلام عزیزم من آبادان هستم اسم دکترم خانم محبوبه میریان هستش دکتر خیلی خوبیه

نه جای صدفهام کامل از بین رفته 

من دارو استفاده کروم وآمپول وقرص

سه ماه قرصو قطع کردم چون باید سه ماه قبل اقدام هم قرصو وآمپول قطع بشه در صورت بهبودی کامل  و رفتم برای اقدام به بارداری که اونم پروسه ی زمانی خودشو داشت 

خدایا شکرت  
2740

[QUOTE=304860517]سلام عزیزم من آبادان هستم اسم دکترم خانم محبوبه میریان هستش دکتر خیلی خوبیه نه جای صدفهام کامل از ب ...[/QUOT

منم اهوازم اصلاسریع قطع امید کرده از درمان پامو گرفته افتضاح دستام خجالت میکشم پیش شوهرم و بقیه حتی با آستین کوتاه باشم 

الان خداروشکر بچه هاتون مشکلی ندارن؟شنیدم میگن آمپول ها ب کبد آسیب میزنه و باید تند تند آزمایش دین درسته؟

[QUOTE=304860517]سلام عزیزم من آبادان هستم اسم دکترم خانم محبوبه میریان هستش دکتر خیلی خوبیه نه جای ...

سلام نه خداروشکر مشکلی ندارن

اون زمانا که قرص میخوردم وآمپول میزدم مرتب آزمایش مینوشت برام خانم دکتر ولی الان جند ساله که دیگه نرفتم

خدایا شکرت  
سلام نه خداروشکر مشکلی ندارن اون زمانا که قرص میخوردم وآمپول میزدم مرتب آزمایش مینوشت برام خانم دکت ...

شرمنده زیاد سوال میپرسم شما چندتا آمپول زدین؟حدودی یادتون هست

شرمنده زیاد سوال میپرسم شما چندتا آمپول زدین؟حدودی یادتون هست

بعدشم قرصو همینطور مداوم اونم هفته ای دوبار خوردم تا اینکه خواستم حامله بشم سه ماه قبل حاملگی قطعش کردم

خدایا شکرت