2733
2734
عنوان

بنظرتون عجیب نیست یکم

133 بازدید | 13 پست

اولش بگم ک خواهشا گارد نگیرید خانوادشه فلانه خودم میدونم ولی تعجب کردم

شوهرم شب با مادرش تلفنی صحبت می کرد  پرسید شماهم من رفتم سربازی دلتنگ شدین. بعد گفت من حالا علی نرفته از الان دلتنگم اینو گفت بغضش ترکید گریه کرد. حالا دادشش ی سال فقط میره خدمت 

خدایا خودت مواظب عزیزای دلم باش 🌺🌺🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرت گریه کرد؟من خودم برادر ندارم ولی ندیدم هم همسرم برا برادرش گریه کنه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2728
2740

خب به داداشش وابستست و دوسش داره، چیش عجیبه؟ داداش بزرگه منم وقتی رفت سرکار محل خدمتش چند سالی افتاد تهران، داداش کوچیکم بعد از رفتنش کلی بغض میکرد چون خیلی با هم میرفتن اینور اونور یا توی خونه میزدن تو سر و کله هم. دوتاشون همو خیلی دوست دارن، هم سن مش رجب شدن اما هنوز گاهی میرن کنار هم تو بغل هم میخوابن😂

اره ی گریه ای کرد بخدا من موندم اصلا 

بیخیال دل نازکه😅

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰