2733
2734
عنوان

دکتر ارتوپد در مرزداران

73 بازدید | 9 پست

سلام مامان من دیسک کمر داشت عمل کرد ولی الان از دکترش راضی نیستیم همونجوری کمر درد داره دنبال دکتر متخصص و عالی هستیم بهم معرفی کنید ممنونم؟؟

سلام عزیزم آقای دکتر مجید قربان زاده فوق تخصص درد کمر و استخوان هستن من تو اسباب کشی و تمیز کردن کل خونه و کف سابی گوشه نوک مفصل دستم ورم کرده بود خوب نمیشد یه سال اوستخونش باد کرده بود رفتم همین نزدیک خونمون آقای دکتر برام جراحی کرد و دستم ورمش خوابید و خوب شد تلفنشون 44236721 مطبشون اریافر پلاک 124

سلام خانمای محترم ، وقتتون بخیر ، اگر یه زمانی نیاز به قالیشویی در غرب تهران داشتین میتونین از خدمات این مجموعه استفاده کنین ، مجوز اتحادیه دارند و اینکه ۱۵ ساله که کارشون همیشه ، توی مناطقی مثل قالیشویی جیحون ، قالیشویی ستارخان ، قالیشویی مرزداران ، قالیشویی گیشا ، قالیشویی شهران ، قالیشویی پونک ، قالیشویی باغ فیض ، کلا غرب تهران فعالیت می کنند ، من لینک های مجزاشون رو خدمتتون میزارم اگر نیازی بود یا توی این محله ها تشریف داشتین میتونین از خدماتشون توی غرب تهران استفاده کنین . ببخشین وقتتون رو گرفتم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر متخصص ارتوپد دکتر مجید قربان زاده که در مرزداران هستن بابام پاش نکروز شده و چون دارو مصرف میکرد دراز مدت دکتر گفت نکروز شده و باعث شده بود پای بابام ارتروز گرفته بود و تعریف دکتر قربان زاده رو زیاد شنیدیم و رفتیم مطب دکتر قربان زاده و تحت نظر دکتر قربان زاده بابام و درمان کردن و بابام الان حالش خوبه ممنونیم ازشون ادرسشونو ما هم از گوگل و اینترنت پیدا کردیم

2728

جراح زانو دکتر مجید قربان زاده هست مامانم زانو درد شدید داشت و تعریف دکتر قربان زاده و زیاد شنیدیم و از شرق تهران میریم تا مرزداران مطب اقای دکتر بهتیرن دکتر جراح زانو هستن و زانو مامان منو و عمل کردن و عملشون خوب بود مامانم دیگه هیچ درد زانویی نداره و راحت پیاده روی میکنه ممنونیم ازشون

متخصص کمر درد دکتر مجید قربان زاده هست بابام کمر درد شدید داشت نمیتونست راه بره بایسته کارای روزمره رو نمیتونس انجام بده و حتی موقع خواب درد داشت تا اینکه بردیمش مطب پیش دکتر قربان زاده و اقای دکتر عمل کردن کمر بابای منو و بابام الان حالش خیلی خوبه و ممنونیم ازشون آدرس مطب اقای دکتر مرزداران آریافر پلاک 124 واحد 7 تلفن مطب برای نوبت دهی 44236721

عالی ترین دکتر ارتوپد در مرزداران دکتر مجید قربان زاده هستن ارتوپد حرفه ای و عملشون عالی من کمرمو پیششون عمل کردم و خیلی راضیم عمل خوبی بود دکتر حرفه ای هستن و تشخیصشون دقیقه ادرسشونومنم از سایتشون و گوگل سرچ کردم پیدا کردمشون

تلفنشونو دارم میفرستم براتون 44236721

دکتر متخصص درمان بیماری آرتروز دکتر مهدی درزی هست مامانم زانو درد شدید داشت و تعریف دکتر مجید قربان زاده و فامیلمون زیاد گفت و رفتیم مطب دکترقربان زاده و اقای دکتر گفت آرتروز داره و تحت نظر دکتر قربان زاده عملشون کردن و عملشون عالی بود مامانم الان هیچ درد زانو نداره و راحت هر روز نیم ساعت پیاده روی میکنه و ممنونیم از اقای دکتر ادرسشونو ما هم از طریق گوگل و اینترنت پیدا کردیم

2740

من رباط صلیبیم پاره شده بود و دکتر مجید قربان زاده بازسازی انجام دادن منو درمان کردن بهتریبن دکتر ارتوپد هستن تو منطقه غرب ادرسشون مرزداران آریافر پلاک 124 واحد 7 تلفن مطب برای نوبت دهی 44236721

متخصص ارتوپد دکتر مجید قربان زاده مرزداران هست خواهرم آرتروز زانو گرفته بود و بردیمش تحت نظر و درمان دکتر قربان زاده و اقای قربان زاده با prp    و چند جلسه دوره ای درمان کردن خواهر منو و ممنونیم ازشون  آدرس مطب اقای دکتر مرزداران آریافر پلاک 124 واحد 7 تلفن مطب برای نوبت دهی 44236721