2733
2739
عنوان

بی بی چک

231 بازدید | 31 پست

یک هفته ایی هست حالت تهوع دارم و بالا میارم تموم هم نمیشه همه میگن بارداری بی بی چک زدم منفی شد گفتن بایداز موعدت بگذره 

باید چند روز بگذره ک جواب درست نشون بده؟؟

☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ 

برای من یه روز قبل از موعد نشون داد

ولی میگن تا یه هفته بعد از موعد وقت داره تا نشون بده

آخه بعضیا لقاحشون دیرتره

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو آزمایش گلم 

برات صلوات فرستادم ان شاالله باردار باشی و   بارداریت به سلامتی باشه گلم... 

اگه دوست داشتی برو این مطالبو بخون برای زیبایی و هوش و خوش اخلاق و خوش روزی بودن بچه و........ داره

اگه میخوای بچت تو فامیل از همه نظر زیبایی و اخلاق و... تک باشه بخون و انجام بده .. فقط اونایی که می‌ترسی نخور

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10683214/خانم-های-باردار-یاهرکی-در-آینده-میخواد-باردار-

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2728
تاریخ پریودیت کی هست 

سه روز دیگس ولی ماه های قبل این موقع درد دل و کمر داشتم الان انگار ن انگار

برو آزمایش گلم  برات صلوات فرستادم ان شاالله باردار باشی و   بارداریت به سلامتی ب ...

مرسی عزیزدلم  چشم حتما مطالعه میکنم

سه روز دیگس ولی ماه های قبل این موقع درد دل و کمر داشتم الان انگار ن انگار

واینکه قبل تاریخ پریودیت جواب ۸۰/:مواقع اشتباه نشون میده 

حتی آزمایش خون رو هم که حتمیه رو میگن باید بعد تا به پریود انجام بدی 

2740
برای من یه روز قبل از موعد نشون داد ولی میگن تا یه هفته بعد از موعد وقت داره تا نشون بده آخه بعضیا ...

حالم خیلی بده هرشب زیر سرومم قرص هم میگن نخور اگ باردار باشی برای بچه بده تا الان دوبار زدم منفی بوده بهم گفتن زود زدی

حالم خیلی بده هرشب زیر سرومم قرص هم میگن نخور اگ باردار باشی برای بچه بده تا الان دوبار زدم منفی بود ...

اره ببین من دو روز بعد از موعدم بتام ۱۰هزار بود 

دکترم گفته بود اگه دوقلو نباشه که نبود یعنی لقاحت زود بوده.برای بعضیا که بتا پایین بازم یکم به  لقاح مربوط میشه که دیرتر بوده

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
واینکه قبل تاریخ پریودیت جواب ۸۰/:مواقع اشتباه نشون میده  حتی آزمایش خون رو هم که حتمیه رو میگ ...

دکترآزمایش برام نوشته گفتم موعدم بگذره اگه پریود نشدم برم ازمایش

حالم خیلی بده هرشب زیر سرومم قرص هم میگن نخور اگ باردار باشی برای بچه بده تا الان دوبار زدم منفی بود ...

مسموم نشدی؟خب تا بیمارستان رفتی ی آزمایش بارداریم میدادی،بعدم اول بارداری ارتباطی بین خون مادروجنین نیست چیزی نمیشه،اینو دکترم گفت

انتظارازعشق قویتره.درانتظارفرزند.درتیر۱۴۰۲انتظارم ب پایان رسید
اره ببین من دو روز بعد از موعدم بتام ۱۰هزار بود  دکترم گفته بود اگه دوقلو نباشه که نبود یعنی ل ...

یعنی یکی روز بعد بزنم okمیشه

مسموم نشدی؟خب تا بیمارستان رفتی ی آزمایش بارداریم میدادی،بعدم اول بارداری ارتباطی بین خون مادروجنین ...

نه مسموم نشدم خب گفتن آزمایش هم بدی تا موعدت نگذره هیچی نشون نمیده 

مسموم نشدی؟خب تا بیمارستان رفتی ی آزمایش بارداریم میدادی،بعدم اول بارداری ارتباطی بین خون مادروجنین ...

خانواده ما از وقتی اقدام میکنن تا زمان زایمان حالت تهوع و ویار دارن برای همین همه میگن بارداری منم خیلی میترسم اخه هنوز یک ماهه عروسی کردیم