2737
2739
عنوان

طلا میفروشید بخاطر این کارا؟؟🥺🥺

238 بازدید | 18 پست

من از بچگیم خیلی حسرت ها داشتم ک براورده نشد...

کوچکترینش رفتن ب خونه دوستم بود 

ازدواج نکردن با کسی ک عاشقش بودم 

طلاق گرفتم از ازدواج اجباریم 

رشته ای ک دوس داشتم نرسیدم بهش با اینکه رتبه اول المپیاد ریاضی بودم ک‌نمیگم برای چ سالی

ازدواج دوم با کسی ک عاشقش شدم ولی دست بزن و خیانت ......

نرسیدن ب شغلی ک میخواستم 

از دست دادن بچه دومم ک مبتلا ب سندروم داون بود

میشه گفت تمام داراییم دخترمه

ک بزرگترین ثروته

توی این چند سال با بدبختی و با پولایی ک جمع کردم و کمک خانوادم چند تیکه طلا خریدم ک کلا شده ۸۲ تومن طلا

شما جای من باشید با وجود این همه انفاقایی ک توی زندگیم افتاده دلم میخواد یکم روحیم خوب باشه 

اینم بگم مستاجرم 

دلم میخواد با ۶۰ تومنش یه ایفون بخرم 

با ۲۲ تومن بقیش برم ناخن کاری یاد بگیرم 

ولی ازینور وقتی یادم میوفته با چ بدبختی ای طلا خریدم زورم میاد ازینورم میگم تا کی باید حسرت بخورم 

زندگی من جز داشتن دخترم بقیش نرسیدن بوده 

ازینور میگم اینارو نگه دارم برای دخترم از من ک گذشت‌...

خیلی دارم با خودم کلنجار میرم سر همچین مسئله بیخودی

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 

نه 

چون آیفون مال کسیه که درامدش خیلی بالاعه 

و خریدنش هیچ لطمه ای به زندگیش وارد نمیکنه ولی شما تموم دارایتونه 

تازه اینده دخترتونم که هست

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من یه عقلی کردم فروختم خونه دارشدم 

ولی دوست داشتم یه مقداری داشتم برای ماشین خریدن 

ولی خب زمانش هنوز نرسیده

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2740

من نمی‌فهمم گوشی آیفون چه کاری انجام میده که گوشی سامسونگ انجام نمیده من آ۱۳دارم اینقدرراضیم یا لامبورگینی‌چه‌کاری انجام‌میده‌که پراید انجام نمیده چون کلاس داره میرید سمتش؟

من نمی‌فهمم گوشی آیفون چه کاری انجام میده که گوشی سامسونگ انجام نمیده من آ۱۳دارم اینقدرراضیم یا لامب ...

الان من نگفتم کلاس داره چیزیه ک دوس داشتم داشته باشم

من اگه به سامسونگ ۵۰ میلیونی هم بخرم بازم دوسش ندارم 

الانم اومدم درد چ دل کنم در مورد هرچی کشیدم و فکری ک دارم 

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
من نمی‌فهمم گوشی آیفون چه کاری انجام میده که گوشی سامسونگ انجام نمیده من آ۱۳دارم اینقدرراضیم یا لامب ...

حالا درست میگی‌ که گوشی خیلی فرقی نمیکنه ولی خدایی مقایسه ماشینا دیگه خیلی عجیبه  😂😂😂