2733
2739
عنوان

اخرشم با شوهرم دعوام شد ۹ روزه خونه ست

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 29 پست

زنای جیغ جیغ میکنن مردای آروم تری دارن عمو و زن عموی خودم 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀   میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید🥲 عضو گروه قد بلندا https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7
بشین قشنگ فکر کن که چرا صداش میره بالا  قطعا کاری از دستت برمیاد که انجام بدی  تو خانمشی ...

هیچی میگه تو زندگیم هیچ گهی نشدم عصبانیه کلا انگار من جلوشو گرفتم که هیچ گهی نشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم قبلا منو شوهرمم مثل موش گربه سر خرید همیشه جنگ داشتیم اما الان اگه نخره نمی پزم هیچی نمی گم سا ...

روش مامان من

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀   میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید🥲 عضو گروه قد بلندا https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7
2728
منم جیغ جیغ کنم پس 

چ بگم والا با اون مردی ک تو گفتی زندگی زندگی بشو نی

فکر کن با این اخلاقش ۲۴ ساعته ببینبش

عین شوهر من خجالت میکشیدم همسایه هارو نگاه کنم باز دخترمو دنبال میکرد میرفت اتاقش درو هول میداد به زور باز میکرد میزدش اونم باصدای بلند گریه میکرد دل همه برای ما کباب بود ولی به روی ما نمیاوردن برای همین وقتی پدر شوهرم مرد هیچ کدوم از همسایه ها یه تسلیت بهش نگفتن حتی به من هم نگفتن الان همیشه بهش میگم که کاری کردی هیچکی ادم حسابت نمیکنه نه خانواده خودت البته به اونا کوچکترین بیاحترامی نکرد نه همسایه ها نه خانواده ما نه زن وبچش

2738
شوهر منم الکی داد وبیداد میکرد میگفتم همسایه ها میشنون میگفت پدر همشون بسوزه بزار بشنون خلاصه بعد چن ...

شوهرت ترسید بگه پدرشون بسوزه زنه بیاد به خودش و خونوادش فحش بده🤣🤣

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
خیلی غیر منطقیه یه چیزایی میگه شوکه میشی همه تو کارش موندن

تو باید با همه براش فرق کنی 

یه روزی که حالش خوبه 

یه غذای خوب درست کن و به خودت برس 

و کم کم بشین باهاش حرف بزن 

کاری کن که از مشکلاتش بهت بگه

خرم دیگه الان زنگ زدم بهش گفتم بیا آشتی کنیم آروم شد 

ببین خیلی از مشکلا با حرف زدن حل میشه 

اما تو زمان مناسب 

وقتی خستست اصللللا باهاش حرف نزن 

یه آرامشی براش به وجود بیار تا بتونه احساس امنیت کنه و باهات حرف بزنه 

تا مشکلشو نگه تو نمیتونی بفهمی دلیل کاراشو 

چند مدت سعی کن آروم باشی تا امن بشی برلش

منم جیغ جیغ کنم پس 

جیغ جیغ کنی گلوت پاره میشه عزیزم ساکت ریلکس هیچ کاری نکن بگیر بخواب بگو نیست بپزم با چی بپزم تمام همیشه وقتی عصبانی میشی یا می خوای بحث کنی سه تا نفس عمیق بکش سه بار اعوذبالله من الشیطان الرجیم بگو دیگه دعوا و دلخوری پیش نمیاد

2706