2737
2739

گفتم برو خرید نرفت عصبی شدم داشتم جورابامو میپوشیدم اومد دعوا رفت خرید و در کوبید گفت ۳ روزه نمیتونی نو تحمل کنی بد دعوایی شد بعد من موندم چرا ۸ ساله تو این خونم یه بار حتی یه بار صدای مرد همسایه نشنیدم! شوهر من هفته ای به بار حداقل صداش میره بالا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بزار انقدر جیغ بزنه تا گلوش پاره بشه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2738

شوهر منم الکی داد وبیداد میکرد میگفتم همسایه ها میشنون میگفت پدر همشون بسوزه بزار بشنون خلاصه بعد چند سال یه همسایه جدید اومد زنه 24 ساعت با صدای بلند به شوهرش وخانوادش فحش میداد ولی صدای مرده در نمیومد انگار اصلا نیست، اینقدر رفتارش زشت بود که شوهرم حساب کار اومد دستش ساکت تر شد 

چون صداش هر روز خونه همه ست ابرو ندارم دیگه 

بشین قشنگ فکر کن که چرا صداش میره بالا 

قطعا کاری از دستت برمیاد که انجام بدی 

تو خانمشی 

ببین چیا باعث اعصاب خوردیش میشه

عزیزم قبلا منو شوهرمم مثل موش گربه سر خرید همیشه جنگ داشتیم اما الان اگه نخره نمی پزم هیچی نمی گم ساکتم بگه نپخته شام  میگم نخریدی تمام  خودم نون وماست یا نون وچای می خورم خودش از گشنگی که مرد می ره خرید 

2706