2737
2739
عنوان

شوهرم نقشه جدید کشیده واسم نمیدونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 34 پست
دقیقا میدونم داره بازیم میده میخاد بره ، بره گورشو گم کنه  اما موندم برا زندگی کردن چ کنم

اگر خونه و زندگی داری اصفهان جایی نرو بمون تو خونه ات

نهایتا مادرت یه مدت بیاد

یه مدتم تو برو

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی میگم آدم باید حق قتل حداقل یک نفر بهش حلال باشه و جایز 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2742

بگو پولم کجا بود باشه جمع میکنم میام خونه مامانم .توهم هرماه پول بفرست😐فکرکرده زرنگه بچه گول میزنه

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
نمیدونم از دستش چکار کنم بش گفتم حق طلاق رو بم بده قبول کرد نمیدونم برم اصفهان زندگی کنم یا برم وس ...

برو وسیلہ ھاتو بیار تا چوب حراج بھشون نزدہ 

قصدش اینہ برہ و شما غیابی جدا بشی ۔ و ھیچ پول و مھریہ ای بھت ندہ ھمین

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

واقعا خودت نمیدونی داره بازیت میده و فیلم جدیدشه ک ازت استفاده کنه تا برسه ب هدفش. اینم ما بگیم. خواهشا نگو بعد ۳ سال و بعد ی زن صئغه ای ک کرده بازم قلبت درگیرشه. واای ک چقد ما زنا دلرحمیم دوس داریم قشنگ با چشم باز خودمونو گول بزنیم

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
2740
ن بابا    

انگیزت چیه از،برگشت؟ واقعا میپرسم چرا پرسیدی برگردم یا نه، زندگی با کی؟اون که داره میره دیگه احیانا طلایی چیزی،داری؟ برا اونا نقشه داره 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
نمیدونم از دستش چکار کنم بش گفتم حق طلاق رو بم بده قبول کرد نمیدونم برم اصفهان زندگی کنم یا برم وس ...

چه احمقیه که فکر کرده با 50تومن میتونه بره یونان

اگه یونان بگیرنش بک میدن استانبول 

تا اونجام بالای 2500یورو میخواد

دخترا من نمیخام برگردم باشش زندگی کنم 

من میخام وسیله هامو ازش بگیرم 

همهممون میدونیم برا مهریه همشون راه فرار دارن 

وقتی راه قاچاق رو پیدا کرده تا من بیام کاری بکنم و دادگاه رای بده رفته ترکیه و ...

ممنوع الخروجش کردم تو دادگاه منشی بیشعور قاضی که یه زن بود و بجای اینکه ازم حمایت کنه بم میگه ما کسی رو ممنوع الخروج نمیکنیم 

پول هم قرار نیس بش بدم 

مگه مغزمو خر خورده 

من فقط دارم میگم بنظرتون برم اصفهان تو خونه ک اجاره کرده زندگی کنم یا وسایلا رو بیارم شهرمون

من اگه برم اصفهان هم بعد رفتن اون اقا شک نکید سریع دادخواست طلاق میدم

2706