2733
2739

سلام

بعد 3 سال تو خونه پدر موندن و دادگاه رفتن و دستش رو شد که 1 ساله زن صیغه ای داره 

زن صیغه ای شوهرم 1 ماه پیش بم زنگ زد که کجایی شوهرن اموالمو خورد و ما میخواستیم فرار کنیم بریم آلمان تو فرودگاه ترکیه دیپورت شدیم و 8 روز زندانی 

خلاصه کلی گریه و زاری و....و گله های من که اونموقع با شوهرم فرار میکردی یادت نبود من هستم حالا چزا زنگ میزنی

بعد تو دادگاه من به منشی قاضی گفتم (البته قاضی نبود ) و نشی احمق که یه خانم بود طرف شوهرمو گرفت که حقش بوده زن گرفته و فلان

حالا بعد از دادگاه شروع کرد پیامهای دوست دارم و ....

میخوام برگردی و پشیمونم 

بعد ک با مامانم رفتیم اصفهان باش حرف بزنیم ( من و شوهرم اصفهان زندگی میکردیم )

میگه میخام برم یونان البته به منگفت

بعد گفت باهم بریم و قاچاقی ، اول بریم ترکیه و قاچاقی از راه جنگل بریم یونان

میگه پول جور کن 50 تومن بریم باهم

بعد حالا امروز میگه من خودم میرم تو بیا اصفهان تو خونه زندگی کن تا برات دعوت نامه بفرستم

یا وسایلا خونه رو ببر پیش مامانت زندگی کن تا دعوت نامه برات بفرستم 

ماهی هم 10 میلیون برات میفرستم

هیچ جا باهاش نرو داره بازیت میده

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
نمیدونم از دستش چکار کنم بش گفتم حق طلاق رو بم بده قبول کرد نمیدونم برم اصفهان زندگی کنم یا برم وس ...

واقعا میخوای ۵۰ تومن بهش بدی؟ 

این مرد یه خیانت کار دروغگو هست

چرا میخوای فرصت بدی بهش؟ واقعا فکرتون به کار بنداز

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
2706