2737
2739
عنوان

چرا زندگی پدرو مادر اینجوری شد

285 بازدید | 25 پست

پدر و مادرم هرچقد تلاش میکنن هرجقد ب خدا پناه میبرن انگار خدا نمیبنتشون خواهرم توی شهر کوچیک نامزدیش بهم خورد دیگه موقعیت ازدواج نداره مادرو پدر چهار تا بچه دارن سر هرکدوممون ی جور بدبختی کشیدن ی مدت شوهر ومادرشوهرم اذیتم میکردن ابرو نذاشتن واسمون مامانم امشب میگفت نصف قلبم مرده 

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 

میخوام بمیرم مادرو پدرمو اینجوری نبینم ولسه خواهرم خواستگار میاد دیگه میرن پشت سرشونو نگاه نمیکنن مادرم تا چن هفته بهم میریزه 

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون واسه حرف مردم زندگی میکنن نه خودشون

چرا اینجوری فکر میکنی

میخوام بمیرم مادرو پدرمو اینجوری نبینم ولسه خواهرم خواستگار میاد دیگه میرن پشت سرشونو نگاه نمیکنن ما ...

خواهرت چندسالشه شاغله؟ 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه شوهر دادن و زن دادن خیلی سخته.. پوست آدم کنده میشه.. ولی کسی که نامزدیش بهم خورده بازم شانس ازدواج دارن.. شما هم سعی کن مشکلات زندگیتو به مامانت انتقال ندی

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
من اگه مادرم دوسم داشت عمرا اگه ازدواج میکردم

حرف من🥺♥

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2738
من اگه مادرم دوسم داشت عمرا اگه ازدواج میکردم

منم همینطور بودم ولی وقتی مدرت کارگر باشه ندار باشه مجبوری من استعداد درسی هم نداشتم ک بشینم درس بخونم

بچه شوهر دادن و زن دادن خیلی سخته.. پوست آدم کنده میشه.. ولی کسی که نامزدیش بهم خورده بازم شانس ازدو ...

کاش تو این شهری ک زندگی میکردیم نبودیم خواهرم عین ماه بود ولی شانسش اینجوری شد

کلماتی مثل شهرکوچیک دیگه موقعیت نداره آبرو نزاشتن واسمون تحمل مادرشوهرو شوهربد بخاطر ترس ازطلاق . ...

ن شما درست میگی 

منو مادرم دوس نداشت و نداره💔

کاش مادر منم دوسم نداشت ولی دلش خوش بود 

خواهرت چندسالشه شاغله؟ 

۲۲سالشه ن اینجایی ک مازندگی میکنیم موقعیت شغلی نیست 

2706