2733
2739
عنوان

چرا زندگی پدرو مادر اینجوری شد

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 25 پست
منو مادرم دوس نداشت و نداره💔

دقیقا ننه منم. چون از اول اول اول پدرم میگف مادرت فقط پسر دوس داشت من دختر. میگف پسرداریم چرا باردار بشم تا دختر بشه. وقتی تو رو باردار شد گف اخیش از بارداری راحت شدم.اینم دختر که میخواستی

من رو خدا به پدرم داد،ولی خیلی زود تنهام گذاشت 

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
منم همینطور بودم ولی وقتی مدرت کارگر باشه ندار باشه مجبوری من استعداد درسی هم نداشتم ک بشینم درس بخو ...

عزیزم پدرو مادرمن پولدارررررر بودنو هستن ولی مارو دوس نداشتن... هیچوقتم برامون خرج نمیکردن مادرم غذا نمیپخت و نمیزاشت چیزی بپزیم بخوریم بعد خیلیا از بیرون مارو میدیدن میگفتن کاش جای شما بودیم... همیشه میگم کاش پدرم یه کشاورز ساده بود و مادرمم یه روستایی مهربون فکرکنم اونجوری شرایطمون بهتر بود... فک نکن اونا که پولدارن خوشن... همه چیزهم درس نیست میتونی کارهای دیگه ای مثه خیاطی رو شروع کنی

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا ننه منم. چون از اول اول اول پدرم میگف مادرت فقط پسر دوس داشت من دختر. میگف پسرداریم چرا باردار ...

خدا رحمتش کنه... ولی توخوبه باز یه مدت طعم پدر واقعی رو حس کردی... من اونم نداشتم هردو مثه هم بودن ولی مادرم شدتش خیلی بیشتربود... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم پدرو مادرمن پولدارررررر بودنو هستن ولی مارو دوس نداشتن... هیچوقتم برامون خرج نمیکردن مادرم غذا ...

من بابام میوه میگرفتیم خودش نمیخورد میداد ب ما گوشتی ک تو غذاهاش بود میداد ب منو خواهرم شبا ک میخوابیدم از پیشونیم بوس نمیکرد نمیخوابید ولی کاش من میمردم ناراحتی عزیزترین ادمای زندگیمو نمیدیدم 

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 
2742

مامانم ب هرکی محبت کرد اخرش ادم بده شد 

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 
خدا رحمتش کنه... ولی توخوبه باز یه مدت طعم پدر واقعی رو حس کردی... من اونم نداشتم هردو مثه هم بودن و ...

مرسی عزیزم. خدا عزیراتو حفظ کنه

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
من بابام میوه میگرفتیم خودش نمیخورد میداد ب ما گوشتی ک تو غذاهاش بود میداد ب منو خواهرم شبا ک میخواب ...

عزیزم چه پدر مهربونی خدا حفظش کنه... پدرما چون مادرم غذا نمیپخت بیرون تنهایی میرفت رستوران و ما خونه گشنه بودیم هیچکس براش مهم نبود💔

عزیزم دلداریشون بده بگو منو خواهرم کنار شما خوشبخت ترینیم اگه یه زمانی موقعیته ازدواج پیش اومد بهش فکرمیکنیم ولی الان دوس داریم کنار پدرومادرمون شاد باشیم و... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم چه پدر مهربونی خدا حفظش کنه... پدرما چون مادرم غذا نمیپخت بیرون تنهایی میرفت رستوران و ما خونه ...

خیلی بهشون میگیم ولی اونا اونقد شکسته و ناراحت هستن ک این حرفا روشون تاثیر نداره مادرمن الان ۴۵ سالشه صورتشو ببینی فک میکنی ۶۰ سالس ازت خواهش میکنم تو این شبهای عزیز واسه دلشکستمون دعا کنی

2740
خیلی بهشون میگیم ولی اونا اونقد شکسته و ناراحت هستن ک این حرفا روشون تاثیر نداره مادرمن الان ۴۵ سالش ...

عزیزم خدا بزرگه جوابه منو بعد سالها داد به خدا پناه ببر عزیزم درست میشه چشم منم دعا میکنم💕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم خدا بزرگه جوابه منو بعد سالها داد به خدا پناه ببر عزیزم درست میشه چشم منم دعا میکنم💕

ممنونم خیلی بهم دلگرمی دادی خدا اجرت بده