2733
2734
عنوان

کیا چاق بودن لاغر شدن

125 بازدید | 8 پست

سلام خانما 

کسی هست ک چاق بوده باشه الان لاغر کرده باشه خودشو خیلی دوس دارم صورتم لاغر بشه اگ کسی خودشو لاغر کرده لطفا بگه چجوری وو چجوری تونسته اراده کنهه من هی میگم میخام خودمو لاغر کنم باز میرم غذا میخورم (اگر کسی هست که چاقع وو میخاد خودشو لاغر کنه بهم بگه تا باهم شروع کنیم) 

منم می‌خوام کم کنم 

😑خیلی سخته دیگه مبخوام اندازه پیش دستی غذا بخورم 

یکبار لاغر کردم اما باز زیاده روی کردم چاق شدم 

هرجایی نگاه میکنم شما رو کنار خودم تصور میکنم ..... هر روز به  امید دیدارت نفس میکشم و زندگی میکنم ...دلم میخواد جانم را فدایت کنم ... دلم میخواد وقتی به جرم دوست داشتنت جانم را گرفتند در آخرین لحظات زندگینامه ام بغلم کنی و من برای آخرین بار در دلم قربون صدقه ات بروم و بگویم :( دیدی فدات شدم ؟)عطرت رو استشمام کنم و با خیال راحت جان دهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من حدود 12 کیلو کم کردم فقط با کم خوری همه ی وعده ها رو داشتم اما زیاده خوری اصلا و قبل از اینکه سیر بشم تموم میکردم و اینکه شام برنج سیب زمینی ماکارونی اصلااااااا بیشتر سالاد یه کم خورشت یا خوراک 

کاربری قبلی م تعلیق شده …..