2737
2734
عنوان

سهام عدالت؟ بیاید لطفاً

99 بازدید | 8 پست

گوگل زده امشب قرار سود سهام عدالت واریز کنن.. راسته؟؟؟

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم  من فقط میدونم تا3ماه دیگ فروشش ازاد میشه

مرسی عزیزم 

با خدا باش و پادشاهی کن⁦❤️⁩ لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم ❤️خدایا مراقب میوه ی دلم مراقب زهرام و باباش باش... آمین❤️❤️
2728
منم شنیدم اخر تیر واریز میشه

یعنی کی؟ چقد قراره بریزن؟

یعنی کی؟ چقد قراره بریزن؟

دقیق معلوم نیس 

ارزش سهام هم افت کرده مثلا ۵۰۰ت سهام داشتی شده۴۰۰ 

سودش رو دقیق نگفتن چیزی

اگه تو دختری هستی که میتونی با ذهنی آسیب دیده ، رویا ببینی و با قلبی خرد شده عشق بورزی ؛ تو لایق این دنیا و بهترین های اون هستی ... !
دقیق معلوم نیس  ارزش سهام هم افت کرده مثلا ۵۰۰ت سهام داشتی شده۴۰۰  سودش رو دقیق نگفتن چی ...

خاک تو سرشون

2738

سلام کاربر گرامی، طبق گفته مسئول کل تا آخر اسفند ماه هیچ سود سهام عدالت به کسی نخواهند داد،مگر کسانی که از قبل سود نگرفته و یا تازه ثبت‌نام کرده‌اند، کلیه اخبار جعلی و اگر پیامکی مبنی بر دریافت وام وسود سهام عدالت از خط شخصی دریافت کردید هرگز آن را باز نکرده و بر روی هيچ لینکی کلیک نفرمایید زیرا هکرها و کلاهبرداران در کمین هستند، موفق باشید