2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر من میزنه  تقریبا دو سال شروع کرده  ساز سختی نیست اسون هم نیست  باید تمرین کنی ...

کلاس میره..؟ هزینه هاش چطوره

گر نگهدار من آنست که شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2731
کلاس میره..؟ هزینه هاش چطوره

اره کلاس میره 

تقریبا ماهی ۴۵۰ میدم برای چهار جلسه نیم ساعته 

میتونید اول نت خوانی یاد بگیرید بعد شروع کنید 

نت خوانی تقریبا خودش یک‌ماه طول کشید 

فعلا امضا ندارم
اره کلاس میره  تقریبا ماهی ۴۵۰ میدم برای چهار جلسه نیم ساعته  میتونید اول نت خوانی یاد ب ...

منم‌ زنگ‌زدم یه آموزشگاه گفت نیم ساعت  .‌ماهانه ۸۰۰ تومن .‌آخه تو نیم ساعت چی میشه یاد گرفت

منم‌ زنگ‌زدم یه آموزشگاه گفت نیم ساعت  .‌ماهانه ۸۰۰ تومن .‌آخه تو نیم ساعت چی میشه یاد گرفت

همون نیم ساعت زیاده براش 

اهنگ قبلی میزنی و یکم از اهنگ جدید تمرین میکنی و اشکالات میپرسی و ریتم یادت میدن

کار اصلی باید خودت تو خونه تمرین کنی 

انلاین فکر کنم هزینه اش کمتره استاد بانک تازگی یک لاین‌ اموزش موسیقی باز کرده ببین انجا چنده یا اساتید دیگه

فعلا امضا ندارم
همون نیم ساعت زیاده براش  اهنگ قبلی میزنی و یکم از اهنگ جدید تمرین میکنی و اشکالات میپرسی و ری ...

مبشه به نظرتون آنلاین یاد گرفت ؟ چون من بچه کوچولو دارم. ‌از دختر خانوما میپرسی ببینی  میشه غیر حظورب هم یاد گرفت ساز .‌بر اساس تجربه ای که دوساله داره 

2740
مبشه به نظرتون آنلاین یاد گرفت ؟ چون من بچه کوچولو دارم. ‌از دختر خانوما میپرسی ببینی  میشه غیر ...

دختر من ۱۰ سالشه 

من خودم‌سر کلاس باهاش میرفتم 

ب نظرم نت خوانی شروع کنید یاد بگیرید اول چون خودش کلی وقت میبره 

کتاب سنتور پشنگ کامکار ۹۰ درصد اساتید تدریس میکنند 

یک سری اپلیکیشن هست مخصوص سنتور 

درس های اول هم راحته چون ریتم نداره ساده هست 

بعد اون چند جلسه حضوری برید که اشکالات درست گرفتن مضراب و زدن رو نت ها و ریتم تمرین کنید 

فعلا امضا ندارم
دختر من ۱۰ سالشه  من خودم‌سر کلاس باهاش میرفتم  ب نظرم نت خوانی شروع کنید یاد بگیرید اول ...

دخترتونن الان در چه حدی یاد گرفته؟  میخوام ببینم چقدر طول می کشه حد متوسط این ساز و یاد گرفت 

دخترتونن الان در چه حدی یاد گرفته؟  میخوام ببینم چقدر طول می کشه حد متوسط این ساز و یاد گرفت&nb ...

الان کتاب دوم هست 

البته کتاب اول ب طور کامل تدریس نمیکنند حدودا نصف بیشترش بلده اهنگ  با ریتم های متفاوت تدریس میشه که هر ریتم بشناسه 

همه چیز ب تلاش خودتون بستگی داره 

با حدود روزی نیم تا یک ساعت وقت گداشتن راحت میتونید پیشرفت کنید

فعلا امضا ندارم
مبشه به نظرتون آنلاین یاد گرفت ؟ چون من بچه کوچولو دارم. ‌از دختر خانوما میپرسی ببینی  میشه غیر ...

آن لاین هم میشه؛اگر فرصت کلاس حضوری رو ندارید؛بعد کرونا خیلی‌ها از کلاس آن‌لاین استفاده می‌کنن

یک عدد آقا 
دخترتونن الان در چه حدی یاد گرفته؟  میخوام ببینم چقدر طول می کشه حد متوسط این ساز و یاد گرفت&nb ...

ببینید اگر روزی ۱ تا ۲ ساعت بتونید تمرین کنید بعد حدود ۱ سال تا ۱ سال و نیم میتونید کتابهای اولیه رو بزنید؛یعنی یه تعدادی قطعات معروف و یه تکنیکهای پایه رو خوب میتونید یاد بگیرید

یک عدد آقا