2733
2734
عنوان

لاپاراسکوپی آندومتریوز

1649 بازدید | 42 پست

سلام دوستان وقت بخیر ، من امروز رفتم سونوگرافی و مشخص شد آندومتریوز دارم و کمی سطح تخمدان چپم و لگنم درگیر هست دکترم خانم دکتر عاطفه گرگین هستن گفتن باید لاپاراسکوپی بشم اما هزینه عمل خیلی زیاده و واقعا نمیتونم جور کنم تو بیمارستان کیان این عمل رو انجام میدن که گفتن میشه ۱۱۰ میلیون ، از یکی از آشنایان پیگیری کردم دکتر زهرا عسگری بیمارستان آرش رو معرفی کردن ، کسی با ایشون تو این بیمارستان لاپاراسکوپی انجام داده ، ممنون میشم کمکم کنید خیلی سردرگم شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مگهاندومتریوز با سونو قابل تشخیصه؟ چطور فهمیدن؟ من تعریف خانم دکتر زهرا عسگری رو از رزیدنت هاشون شن ...

بله سونو کالر داپلر ترنس واژینال انجام میدن مشخص میشه و اینکه علائم من کاملا مشخصه ، اول از روی علائم مشکوک شدن امروز با سونو مشخص شد ، میخوام بدونم خودشون عمل رو انجام میدن یا نه 

اشتباه شنیدی مبلغو بابا

متخصص زنان که فوق تخصص لاپاراسکوپی هم داره 10 تومن میگیره

لطفا اگه مشکل اعصاب و روان دارین برین دکتر تا ما مجبور نشیم بریم                 تاپیک تجربه من از بستری در بخش اعصاب🖋 
اشتباه شنیدی مبلغو بابا متخصص زنان که فوق تخصص لاپاراسکوپی هم داره 10 تومن میگیره

نه بخدا چندبار هم پرسیدم گفتن ۱۱۰ تومن ، تو چندتا تاپیک دیگه هم خوندم که بیمارستانای خصوصی مثلا پارسال به طرف گفتن ۷۰ تومن 

نه بخدا چندبار هم پرسیدم گفتن ۱۱۰ تومن ، تو چندتا تاپیک دیگه هم خوندم که بیمارستانای خصوصی مثلا پارس ...

دکترتو عوض کن راحت عمل کن

مگه سر گردنه هست چه دکتر پررویی مگه پرفسور سمیعی میخواد عمل کنه

لطفا اگه مشکل اعصاب و روان دارین برین دکتر تا ما مجبور نشیم بریم                 تاپیک تجربه من از بستری در بخش اعصاب🖋 
دکترتو عوض کن راحت عمل کن مگه سر گردنه هست چه دکتر پررویی مگه پرفسور سمیعی میخواد عمل کنه

میدونم که یه تیم جراحی هستن چون هم تخمدان هست هم روده یعنی هم دکتر زنان جراحی میکنه هم دکتر گوارش ولی برای خودمم خیلی تعجب آوره این مبلغ ، میخوام پیش یه دکتر دیگه عمل کنم ولی دکتری نمیشناسم که مطمئن باشه و از کارش خیالم راحت باشه ، الان هم که دکتر زهرا عسگری رو معرفی کردن میخوام در موردش تحقیق کنم بعد اقدام کنم واسه همین اینجا اومدم مطرح کردم که اگر کسی تجربه ای داره کمک کنه 

میدونم که یه تیم جراحی هستن چون هم تخمدان هست هم روده یعنی هم دکتر زنان جراحی میکنه هم دکتر گوارش ول ...

نیازی به تیم جراحی نیس

خود متخصص زنانی که فلوشیپ لاپاراسکوپی داره میتونه انجام بده

البته شنیدم اونایی که فلوشیپ نازایی دارن هم انجام میدن

نیازی به تیم جراحی نیس خود متخصص زنانی که فلوشیپ لاپاراسکوپی داره میتونه انجام بده البته شنیدم اون ...

میدونم که عمل رو دکتر گرگین انجام میدن به همراه دکتر سامان محمدی پور که واقعا دکتر خیلی خیلی خوبیه و میشناسمشون حتی سونوگرافی رو نشون دادم نظر ایشونم پرسیدم ، حالا اینکه میشه  متخصصی که شما میگید عمل رو انجام بده یا نه نمیدونم 

2706