2733
2739
عنوان

ورم باسن و کیست باسن

895 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من ۱۰ ماه پیش باسنم فهمیدم ورم کرده نشستنی قشنگ ورمش معلومه یبار رفتن سونو گفت کیست هست دیگه منم جوابشو نشون دکتر ندادم من بعد امپول جنتامایسین که زدم متوجه این ورم شدم هرزگاهی یکم درد دارم الان هم تو اینترنت خوندم استرس گرفتم این سونو که رفتم زیاد خوب نیست به نظرتون باز سونو برم یا ام ار ای یبار هم دکتر ارتوپد رفتم متوجه نشد بعد اینکه نشستم متوجه شد گفت اینجا کیست در نمیاد یا غده چربی هست ام ار ای نوشت خورد به عید دیگه وقتش تموم شد و نرفتم دوباره دکتر بنویسه یعنی هر سری پشت گوش میندازم اوایل خیلی دکتر رفتم میگفتن نه چیزی نیست احساس میکنی ورم کرده چاق شدی اینطوریه منم خسته شدم از دکتر رفتن ممنون مبشم راهنماییم کنین و اینکه کسی بوده اینطوری باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان میان سوالای مزخرف و بی ربط میپرسن و مسخره بازی در میارن برو دکتر پیگیر باش خانم

بخدا چند بار همون اوایل سه چهار تا دکتر رفتم یکی گفت حوله گرم بزار یکی گفت چاق شدی یکی گفت توهم میزنی الان چه دکتری برم بگم سونو بنویسه یا ام ار ای کدومش دقیق تره و اینکه عفونت لگن دارم بخاطر اون میشه اونجوری بشه 

چندبار رفتی دکتر ولی در اصل هیچ کاری نکردی یه بار برو و کاری که میگه رو انجام بده

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
غده چربی احتمالا با لاغری اون بجود اومده دست بزنی درد داره معمولا رژیم اینها بو جودمیاد 

نه عزیزم برعکس چاق شدم نسبت به قبل ۸ کیلو اینا چاق شدم تو چاقی متوجه این ورم شدم بعد اون آمپول که درد داشتم متوجه ورم شدم

2740
فکر کنم متخصص داخلی باید بری و اینکه ام آر ای دقیقتر هست از سونو

یبار جراح عمومی رفتم نوشت سونو ولی سونو گفت کیست منم گفتم کیست نیست حتما آمپول که زده اولش سفت شده بود اندازه فندق گفتم اونه فکر کرده کیسته به مروز زمان خوب میشخ ولی بعدها تشستنی متوجه شدم ورم زیاد کرده 

خوب چرا نرفتی پیگیری،جواب سونو رو که نشون دکتر ندادی،اون دکترم نوشته ام آر آی نرفتی، خوب این چه مدل دکتر رفتنی هست، کیست یا هر چیز دیگه ای باید بری دکتر پیگیر باشی از یه حدی اگر بزرگتر بشه یا اذیت کنه بیمار رو میگن باید در بیاد، میرفتی شاید دکتر دارو میداد، حتما زودتر برو و پیگیر باش آنقدر پشت گوش ننداز

اخه چه دکتری برم که واقعا بفهمه چیه 

شاید پوست شایدم داخلی دقیق نمیدونم شایدم دکتر غدد 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
خوب چرا نرفتی پیگیری،جواب سونو رو که نشون دکتر ندادی،اون دکترم نوشته ام آر آی نرفتی، خوب این چه مدل ...

همون دیگه بدبختی اینه فکر کردم جواب سونو اشتباهه بخاطر جای امپول هست نرفتم ام ار ای هم وقتش گذشت دیگه نتونستم برم دکتر ارتوپد به دکتر زنان هم گفتم برام ام ار ای بنویسه ننوشت گفت باید ارتوپد بنویسه میرم پیگیر شم راست میگین ولی دعا کنین چیزی نباشه از صبح استرس گرفتم 

2706