2737
2734
عنوان

کسی هست؟؟بیاید لطفا

132 بازدید | 18 پست

اولا بگم که الان حالم خوب نیس و باید به این موضوع فکر کنم تا غم بزرگترم یادم بره

با یه پسری اشنا شدم تو مترو.شماره داد و اینا سه سال از من کوچکتر که اول سنش بالاتر گفت بعدا فهمیدم یه بار همدیگرو دیدیم بعد از دیدار یکی دوبار پیام داد جواب میدادم اما پیام اخرشو سین کردم جواب ندادم بعدم گفتم دیگه پیام نده بعدم من بعد از چن روز بلاکش کردم

حدود دو هفته بعدش از بلاک در اوردم فرداش پیام داد من این مدت کرونا گرفته بودم نمیدونم چرا اینطوری کردی اما بیا همدیگرو بیینیم یه بار دیگه و بعدش هر چی تو بگی منم گفتم چرا دلیل نداره دوباره همو ببینیم گفت من راجبت خیلی فکر کردم نمیتونم فراموشت کنم و بذار یه بار دیگه ببینمت باهات میخوام صحبت کنم البته الان فصل امتحانامه اما خواستم زودتر بهت بگم منم گفتم صبر کن فکر کنم دو سه روز بعد دوباره پیام داد نظرت چیه گفتم باشه یه روز همدیگرو ببینیم تشکر کرد و استیکر فرستاد رفت تا بیست روز بعدش پیام داد سلام میشه این هفته همو ببینیم چه روزی اوکی هستی منم سین کردم جواب ندادم بعدم چتمو پاک کردم و بلاکش کردم فازش چیه یه پیام میده سه هفته بعدش دوباره یه پیام میده؟؟؟ 

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سرش شلوغه خلوت که میشه یادت میوفته فازشم معلوم رابطه میخواد مخ زدنا همینجوریه دیگه

یعنی دختر بازه؟؟

بهش نمیاد به قیافش میخورد مثبت باشه

رابطه هم واضح نپرسید اما گفتم اهلش نیستم 

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹
تو هم سین کن چهار هفته بعد جوابش رو بده 

من کلا چتشو پاک کردم بلاکش کردم دیوانه ست بخدا

2740
یعنی دختر بازه؟؟ بهش نمیاد به قیافش میخورد مثبت باشه رابطه هم واضح نپرسید اما گفتم اهلش نیستم  ...

نمیدونم عزیزم

مگه از قیافه میشه فهمید

اتفاقا اینایی که مثبت میزنن از همه بدترن

چندسالته

نمیدونم عزیزم مگه از قیافه میشه فهمید اتفاقا اینایی که مثبت میزنن از همه بدترن چندسالته

من که ۲۵سالمه

اون سه سال کوچکتر

اخه من اصلا خودم بلاکش کرده بودم مرض داره میاد رضایت جلب میکنه میره یه ماه بعدش میاد

من که ۲۵سالمه اون سه سال کوچکتر اخه من اصلا خودم بلاکش کرده بودم مرض داره میاد رضایت جلب میکنه میر ...

بالاخره تو فکرته دیگه

مرض که دارن

کلا آدم مریض زیاده

بهش فکر نکن

چون بری سمتش بدون اینکه خودت متوجه بشی گرفتارت میکنه

بیخیالش شو همچین آدمهایی فقط میان حرص بدن انثدرم خوب بلدن بهونه بیارن و با کلمات بازی کنن

اره بابا مرض داره واقعا کلی التماس کرد من بگم اوکی بعد رفت یه ماه بعدش اومد

بالاخره تو فکرته دیگه مرض که دارن کلا آدم مریض زیاده بهش فکر نکن چون بری سمتش بدون اینکه خودت مت ...

نه دیگه بلاکش کردم 

من گه بخورم دیگه تو خیابون شماره بگیرم